Polaris’in Çeşit Çeşit Sandalet ve Terlikleriyle Yazı Rengarenk Karşılayın!

Polaris-2014-yazHer yaşa ve her tarza hitap eden Polaris’in sandalet ve terlik koleksiyonuyla renkli bir yaz sizi bekliyor.  Polaris’in yaz koleksiyonunda rahatlığına ve şıklığına düşkün kadınlar için hazırlanan yüzlerce sandalet ve terlik modelini; pembeden turkuaza, yeşilden sarıya kadar birçok yaz rengiyle bulmanız mümkün!

Müşterilerine en iyi kaliteyi en uygun fiyata sunan Polaris, yeni koleksiyonundaki terlik ve sandaletlerle ayakkabı modasını şık detaylarla sunuyor.  Canlı tonların bir arada kullanıldığı renk blokları ve T bantlı modeller ön plana çıkan detaylar arasında yer alırken; metalik etkiler, taş, boncuk, çiçek, zımba gibi yaz coşkusunu yansıtan şık ve şirin yansımalar da Polaris’in sandalet ve terliklerinde karşınıza çıkıyor.

Hem gündüz, hem de gece kullanımı için ideal olan gladyatör modeller bu sezon da etkisini kaybetmiyor. Terlikler ise parmak arası ve çok bantlı alternatifleriyle ayaklara özgürlük getiriyor. Yaz akşamları için ideal olan taşlı ve boncuklu modellerle hem romantik, hem de trendy bir görünüm kazanarak çarpıcı adımlar atabilirsiniz. Renklerde ise sizi geniş bir yelpaze karşılıyor. Sarılar, maviler, pembeler, morlar, yeşiller, turuncular, gümüş ve altın tonları Polaris’in koleksiyonuna eşlik eden renklerden sadece birkaçı…

 

Yorumlar

yorum

POLARİS İLE İLGİLİ TÜM YAZILAR