Polaris’te Tüm Kışlıklar İndirimde….

polaris-indirim-12“Hayatına Polaris kat” sloganıyla ayakkabı, terlik ve aksesuar gruplarında her yaşa ve zevke hitap eden modeller sunan Polaris, tüm kış ürünlerinde geçerli olan etiketin yarısı kampanyasıyla kış mevsiminin son günlerini sıcacık geçirmenizi sağlıyor.

Geniş ürün yelpazesiyle aile boyu şıklık sunan Polaris’in kadın koleksiyonunda; bilekte biten zarif botlar ve maskülen tarzdaki modeller siyah, kahverengi, bej ve borda gibi kış renkleriyle ön plana çıkıyor. Erkek koleksiyonundaki casual modeller; siyah, kahve ve taba gibi kış renklerinin kullanıldığı ayakkabı ve bot seçenekleriyle stil sahibi beylerin adımlarına şıklık katıyor. Polaris’teki rengarenk çocuk modelleri ise kürklü ve kalın tabanlı alternatifleriyle minik beylerin ve küçük prenseslerin sıcak ve rahat adımlar atmasını sağlıyor.

Sonbahar kış sezonunda da 5 Nokta ürünleriyle rahatlık ve konfora önem vermeye devam eden Polaris, “comfort masaj pedi” ile sağlıklı yürüyüş, dengeli basış ve masaj etkisi sunarak maksimum rahatlık yaşatıyor. 5 Nokta ürünleri hem kadınlar, hem de erkekler için her yaşa ve tarza uygun birbirinden rahat alternatiflerle karşınıza çıkıyor.

Polaris’in çanta koleksiyonu ise; renk çeşitliliği ve her tarza hitap eden modelleriyle dikkat çekiyor. Metal klipsler, zımbalar ve taş detayları; Polaris çantalarında kahverengi, siyah, bordo gibi kış renklerinin en güzel tonlarıyla karşınıza çıkıyor.

Siz de Polaris şıklığını etiketin yarısı fırsatıyla yaşamak istiyorsanız, FLO ve Polaris mağazalarını; www.flo.com.tr/polaris ve www.polaris.gen.tr adreslerini ziyaret edebilirsiniz.

Kampanya koşulları:

·         Kampanya 31 Ocak 2014 itibari ile tüm mağazalarımızda geçerlidir.

·         Kampanya 2013/2014 Kış sezon ürünlerinde geçerlidir.

·         Kampanya 5 Nokta, Comfort,  Fashion, Fashion Spor, Çocuk Grubu, 5 Nokta eviçi, Eviçi(Hayvanlı Terlik), Çanta, Okul Grubu kategorilerinde geçerlidir.

·          Kampanya stoklarla sınırlıdır.

Yorumlar

yorum

POLARİS İLE İLGİLİ TÜM YAZILAR