Zımbaların Metalik Işıltısı Pixy’de…

Ayakkabı modasına çarpıcı aksesuar detayları ve kendine özgü tasarım anlayışıyla önemli katkılarda bulunan Pixy, 2014 kış koleksiyonunda yer alan biker botlarıyla grunge chic modasında başrolü kapmak isteyen kadınları bekliyor. Aynı aileden zımbalı deri ceketlerle de kombin yapabileceğiniz Pixy biker botlar, grunge ruhunu özgür bırakmak isteyenleri hedef alıyor.

Siyahın ağırbaşlı duruşu, zımbaların metalik ışıltısıyla Pixy’de

Siyahın ağırbaşlı duruşu ve zımbaların metalik ışıltısından ayrıcalıklı bir miks elde eden Pixy, kadınları zamandan bağımsız bir moda anlayışına davet ediyor. Burun ucunda, W ve T formunda zımba işlemeleriyle grunge akımını kendi üslubuyla yeniden yorumlayan Pixy biker botlar; ekose etek, gömlek ve deri taytlar eşliğinde hırçın ve asil bir duruşu mümkün kılıyor.

Kış kombinlerinin vazgeçilmezleri arasında yer alan botlara evrensel bir şıklık kazandıran Pixy, soğuk hava şartlarını kendinden uzak tutmak isteyenlerin beğenisine sunuluyor. Pixy’nin biker botları denim ve deri taytlarla eşsiz bir uyum yakalamaya imkan verirken, dizden çizmeleriyse mini ekoseli etek ve tüvit şortlarla rahat kombinler elde edilmesini sağlıyor. Pixy biker bot ve çizmelerle siz de şıklık kontrolünü her an elinizde elinizde tutabilir, içinizdeki asi ruhu stilinize yansıtabilirsiniz.

149.90 TL

149.90 TL

Yorumlar

yorum