Pepee, Deniz ve Havuzda da Çocuklarla

pepee-deniz-havuz-08Pepee, deniz ve havuzda da çocukları yalnız bırakmıyor.

Türkiye’nin ilk milli çizgi film kahramanı Pepee’nin yaratıcısı Düşyeri, Pepee, Bebee ve Şila’ya ait rengârenk yaz sezonu ürünlerini www.dusyerimagaza.com adresindeki sanal mağazada küçüklerin ve annelerinin beğenisine sunuyor. Düşyeri Sanal Mağaza, %100 pamuk, kadifemsi kumaştan üretilmiş plaj havluları, güneşin zararlı etkilerini engelleyen UVB ve UVA etkili +50 faktör koruma dereceli güneş kremi, nefes alan, su tutmayan ve kolay kuruyan kumaş özelliğine sahip kız mayoları ve erkek slipleriyle yaza keyif katıyor.

Düşyeri Sanal Mağaza, Pepee’nin arkadaşları Maymuş, Köpüş, Zulu ve Dedee’yi unutmayarak, ürünlerini sevenleriyle buluşturuyor. Sanal mağaza ayrıca oyun setleri, oyuncaklar, duvar çıkartmaları, yazı tahtası, bisiklet, pedallı ve pedalsız araba seçenekleri, çalışma ve aktivite masaları, okul gereçleri, ev tekstil ürünleri, kol saatleri başta olmak üzere zengin ürün seçeneğiyle dikkat çekiyor.

Anne ve babalar için t-shirt ve şapka seçeneği de sunan sanal mağaza, 100 TL alışverişin üzerindeki alımlarda ücretsiz kargo imkânı da sunuyor.


Ürün fiyatları
Plaj havluları : 24.90 TL
Güneş kremi : 35.00 TL
Kız mayo : 54.90 TL
Erkek slip : 24.90 TL
Erkek şort : 34.90 TL

Yorumlar

yorum