Penti’den Shopping Fest’e Özel Sürpriz İndirimler

penti-shopping-fest02Alışverişin en keyifli halini sunan Shopping Fest, bu yıl 8-30 Haziran 2013 tarihleri arasında İstanbul’da gerçekleşecek. Alışveriş ve eğlenceyi birada sunan Shopping Fest kapsamında Penti, birçok ürün grubunda yapacağı sürpriz indirimlerle alışveriş tutkunlarını büyülemeye hazırlanıyor.

Penti’de iç çamaşırından ev giyimine kadar onlarca model…

Farklı ürün seçenekleri ve yaz coşkusu yaşatan renkleriyle Penti, Shopping Fest’te iç çamaşırından, ev giyimine, çoraptan plaj ürünlerine kadar onlarca ürünü bir arada sunuyor.

Penti’nin renkli iç çamaşırları özel tasarımlarıyla kadınlara çekici bir görünüm sunuyor. Rengarenk sutyen ve slipler
kadınların iç dünyasını renklendiriyor. Markanın yeni sezon için ürettiği fonksiyonel iç çamaşırlarıyla da kadınların ruhuna dokunuyor. Fonksiyonelliği ve rahatlığıyla kadınların beklentilerini karşılayan ürünler, kotonun yanı sıra
saten ve dantelin detaylar barındırıyor.

Penti ev giyim koleksiyonu ise eğlenceli ve renkli tasarımlarıyla ev yaşamını renklendiriyor. “Evde olmayı seviyorum” diyen herkes, Penti’nin ister şık, ister sevimli isterse de sportif görünüm sağlayan birbirinden zarif modellerden birini seçiyor.

Ten rengine uygun 7 farklı ton seçeneği ile bu yaz çoraplar yok gibi…

penti-shopping-fest01Penti’nin “Bahar Çorapları” inceliğiyle bacakta yok gibi görünürken, tenle de uyum sağlıyor. Penti ‘nin 7 farklı tonda satışa sunduğu çoraplar ile ten rengine en uygun ürünü seçme imkanı sağlıyor. Bahar ve yaz aylarına özel ince denyeden üretilen çoraplar tıpkı tene uygun fondöten seçer gibi uygun çorap tonunu seçme imkanı sağlıyor.

Sarışın, esmer, kızıl, kumral olmak üzere farklı ten renkleri için sunulan 7 tondaki ten rengi çoraplar, ince denyesiyle bacaklarda yok gibi dururken; çekici, pürüzsüz ve doğal bir görünüm sağlıyor.

 

 

Yorumlar

yorum

PENTİ İLE İLGİLİ TÜM YAZILAR