Penti ile Kadınlar Plajlarda Işık Saçıyor!

Penti’nin Miami plajlarını sahne edindiği plaj koleksiyonu bu yaz plajlara yeni bir soluk getiriyor. Özel dokulu kumaştan üretilen Merlin bikini, bando üst ve kenarları bağlamalı bikini altı ile kadınların tüm yaz boyunca plaj şıklığını garantiliyor.

Her daim parıltısını göstermek isteyen kadınlar, Merlin’in Lureks iplikten üretilen ve kendiliğinden parlaklığa sahip bikinisi tercih ederek güneş ışınlarını adeta geri yansıtıyor. Özel kesim bikini üstü şık görüntüsüyle plaj partilerinin
vazgeçilmezi olurken, bando özellikteki üst askısı bağlanmadan izsiz güneşlenmeyi sağlıyor.

Örgüler bu yaz da moda!

Penti’nin bronz tenle mükemmel görünüm sağlayan bikini modellerinden biri olan Crochet, tamamlayıcı aksesuarlarla da gündüz plaj partilerinin vazgeçilmezleri arasında yer alıyor. Penti koleksiyonundaki nar çiçeği renkli bikiniler, üzerinde yer alan örgü detaylarıyla dikkat çekmek isteyenlerin tercihi oluyor.

Penti ile karıştır&yakıştır
“Penti 2013 Plaj Koleksiyonu” mix&match mottolu tasarımlarıyla bu yaz özgür ruhlar ve özgün stilleri kucaklıyor. Alt üst beden ölçülerinin farklılığı düşünülerek kadınlara seçim özgürlüğü tanıyan Penti, tüm modeller ve kombinlerde yaratıcılık ve özgürlük vaad ediyor. Üstelik Penti’nin plaj koleksiyonlarına özel başlattığı kampanyada 3 ürün alan kadınlar anında % 25 indirim fırsatından da faydalanıyor.
Ayrıca, “Penti 2013 Plaj Koleksiyonu”nda yer alan, mayo ve bikinilere uygun plaj kıyafetleri, çantalar, peştamallar, havlular da plajlardaki görünümü baştan aşağı tamamlıyor.

Yorumlar

yorum

PENTİ İLE İLGİLİ TÜM YAZILAR