Penti İle Bayram Çantası Hazır

penti-bayram-cantasi2013’ün plaj modasına hızlı bir giriş yapan “Penti 2013 Plaj Koleksiyonu” bayram tatiline çıkarken de birbirinden özel ürünleriyle kadınların yanında!

Bu bayramda Penti koleksiyonları kadınlara şıklık ve rahatlığı vaat ediyor.

“Penti 2013 Plaj Koleksiyonu” ile görüntüsünden ödün vermek istemeyen kadınlar, bayram öncesi tatil valizini hem tarzına hem de bedenine uygun kombinlerle tamamlıyor. Alt ve üst beden ölçülerinin farklılığı düşünülerek kadınlara seçenek özgürlüğü tanıyan Penti, bayram tatilinde de kadınlara adeta sihirli bir görünüm ve rahatlık vaat ediyor. Ayrıca Penti mağazalarında birbirinden özel fırsatlar ve sürprizler moda tutkunlarını bekliyor.

Plajda bayram şıklığı yaşamak isteyen kadınlar Jewels&Sparkle serisi ile son zamanların vazgeçilmezi pul ve payetlerin ışıltısını yansıtırken, Felicity ile aksesuar taşımadan dikkatleri üzerine çekiyor. İkon Serisi ise kadınların tarzlarını gözler önüne sermekte çok özel bir seçenek oluyor.

Kadınların bayramda da içi rahat…

Penti’nin “Penti Basic Çamaşır Serisiyle” kadınların bayram ziyaretinde de içi rahat ediyor. Sıcak günler için sağlıklı rahatlığı garanti eden Penti, koton, saten ve dantelin yanı sıra basic görünümüyle her tarza uygun bir alternatif sunuyor.

Bayram hediyesi geleneğinden vazgeçmeyenler ise sevdiklerine Penti’de yer alan birbirinden güzel ürün seçeneklerinden birini armağan ediyor. Yeni sezonda özel olarak tasarlanan aksesuvarlar, yaza uygun batik şortlar, plaj tişörtleri ve
pamuklu dantel elbiseler, aynı zamanda bikinilerle de uyumlu bir kombin oluşturuyor.

 

Yorumlar

yorum

PENTİ İLE İLGİLİ TÜM YAZILAR