Okul Koridorlarını Penti ile Renklendirin!

Yaz tatilinin sona ermesinin ardından okul formalarına merhaba demeye hazırlanan öğrenciler okul formasının vazgeçilmez aksesuarı olan çorapla koridorları renklendirmeye hazırlanıyor.

Penti’nin 2013-2014 Sonbahar/Kış Çorap Koleksiyon’unda okula yeni başlayan miniklerden üniversiteye hazırlanan gençlere kadar her tarza hitap eden okul çorapları mevcut.  Klasik renklerin dışında farklı özel renklerin de yer aldığı çoraplar eğlenceli bir ders yılının kapılarını aralıyor.

Markanın özgün renk yelpazesiyle tasarlanan Penti Koton Külotlu Çorap ve Penti Micro 40 Külotlu çorap modellerinin yanı sıra dizaltı ve soket çoraplar da öğrencilerin en çok tercih ettiği modeller arasında yer alıyor.

Okulda tarz yaratmak isteyenlere

Her sezonun vazgeçilmez klasiği ekose çoraplar bu yıl yine hem sokak , hem okul modasında en çok tercih edilen çoraplar arasında yer alıyor. Penti’nin bu yıl yeni sonbahar/kış koleksiyonunda yer alan Tartan ve Grace ekoseli külotlu çoraplar okulda farklılık yaratmak isteyenlerin tarzını oluşturuyor.

Ekoseli dizaltı çoraplar ve eğlenceli ponponlu soket çoraplar ise, ister tek başına ister opaklarla beraber kombinlenerek  trendy bir görünüm oluşturuyor.

Yorumlar

yorum

PENTİ İLE İLGİLİ TÜM YAZILAR