Özge Ulusoy, Yeni Yıl Stil Önerilerini Paylaştı!

Ünlü manken Özge Ulusoy, Tergan ev sahipliğinde yeni yıl öncesi stil önerilerini mağaza ziyaretçileriyle paylaştı…

Ayakkabı ve çanta modasının öncü markası Tergan, Cevahir Mağazası’nda ünlü manken ve oyuncu Özge Ulusoy’u ağırladı. Düzgün fiziği ve stil sahibi tarzıyla dikkat çeken Özge Ulusoy, mağaza ziyaretçilerine yeni yıl öncesi stil önerilerinde bulundu. Katılımcılara “Topuklu ayakkabı nasıl giyilmeli, vücut şekline göre hangi topuklu ayakkabı tercih edilmeli, hangi kıyafet ile nasıl ayakkabı seçilmeli?” gibi konularda tüyolar veren Özge Ulusoy ziyaretçiler tarafından yoğun ilgi gördü. Yeni yıl kutlamalarında şık olmanın yollarını paylaşan Ulusoy, 2014’te öne çıkacak trendlerden de bahsetti.

Etkinlik süresince tüm yeni sezon ayakkabı ve çanta modellerinde %10 indirim fırsatı sunan Tergan mağazasında adeta festival havası yaşandı.

Doğadan ilham alan koleksiyon…

Tergan doğallık, kalite ve sezon trendlerini şıklıkla harmanlayarak hazırladığı yeni koleksiyonunda, ayakkabı ve çantalara yaptığı zarif dokunuşlarla farklılık yaratıyor. Stilettolar, bu sezon kendini biraz daha fazlaca gösteren sivri burunlu ayakkabılar, bootiler, çizmeler, hafta sonu şıklığı için tasarlanmış casual ayakkabı ve botlar dişi, sıra dışı çizgilerle beğeniye sunuluyor. Kadınların yanı sıra erkeklere de klasik ve şık çizgisinin dışında modern ve trendy tasarımlarıyla alternatifler sunan Tergan, bu sezon erkeklerin de modayı yakından takip etmesini sağlayacak. Kösele ve lastik tabanı bir arada kullanarak, yeni bir çizginin de öncülüğünü yapan Tergan, bu sezon erkek koleksiyonuyla oldukça iddialı.

Çantalar şıklıklarının yanı sıra, ergonomik tasarımlarıyla da göz dolduruyor. Klasik ve orta boy çantalarla, omuz çantalarının bir arada bulunduğu koleksiyonda yıkanmış efektli, süet, rugan ve yumuşak derilerin yanı sıra nikel ve antik aksesuarlarda yer alıyor.

Yorumlar

yorum

TERGAN İLE İLGİLİ TÜM YAZILAR