Ole 2013 İlkbahar/Yaz Koleksiyonu

2013 İlkbahar/Yaz sezonunda Koton Ole eğlenceli ve yaratıcı trendleriyle dikkat çekici bir koleksiyon sunuyor. Ole’nin parlak ve can alıcı renkleri, farklı dokuların birleşimlerinden oluşan giysileri ile genç kızlar, özgür ve sonsuz kombinler oluşturup İlkbahar-Yaz aylarını renklendirecekler.

Siyah-Beyaz

Koton Ole 2013 İlkbahar-Yaz, grafik desenlerin baskın olduğu bir koleksiyon sunuyor. Siyah ve beyazı buluşturan kalın ve ince çizgiler, minik puantiye desenler, kendilerine kontrast parlak canlı renkler ile kombinleniyor. 60’lı yıllardan ilham alan bu trendde siyah, beyaz, şeker pembesi, lolipop kırmızısı, gece mavisi ve parlak limon sarısı renkleri ön plana çıkıyor. Ole’nin yumuşak örmelerin yanı sıra sık dokuları, detaylarda ise dantel, güpür ve üç boyutlu malzeme kullanımı dikkat çekiyor.

 Pin-up

 Koton Ole 2013 İlkbahar-Yaz Pin-up Koleksiyonu, toz pembe ve bebek mavisi tonları ile pastel bir renk paleti sunuyor. Puantiyeli elbiseler, mini şortlar ve önden bağlamalı minik gömlekler sezonun en tatlı trendlerini yansıtıyor.

 Vintage

 Koton Ole 2013 İlkbahar-Yaz Vintage Koleksiyonu ince koton dokular ile dantel, nakış ve kanaviçe işlemelerini buluşturuyor. Renk paletinde beyaz ve doğal tonların yanı sıra çıtır çiçek, yanık portakal ve safari gibi doğanın canlı tonları da yer alıyor. Bu romantik trend, denim gömlekler, tulumlar ve Jean pantolonlarla kombinleniyor.

 

Yorumlar

yorum

KOTON İLE İLGİLİ TÜM YAZILAR