NikeiD X Liberty 2013 Koleksiyonu

nike-x-liberty-091875 yılından bu yana sektörün içinde olan Liberty London, her zaman popülaritesini koruyan keyifli seçeneklerini Nike ile birleştirdi.

Nike’in Liberty London ile işbirliği ilk andan itibaren gönülleri fethetti ve 2013 yılında da aynı şekilde ilgi görmeye devam ediyor.

NikeiD X Liberty London koleksiyonunun en belirgin özelliği heyecan verici stilleri ayrıca topuklu seven moda tutkunları için de son derece rahat olan muhteşem tasarımları var.

Nike Roshe Run geçen yıl ilk kez yapılan ve Liberty London tarafından yenilenen, hayranlarının en çok ilgi gösterdiği tarz. Bunun yanı sıra Air Max 1, Blazer, Blazer kısa, Dunk uzun ve Dank kısa modelleri de harika.

Eğer Nike iD hayranıysanız, Nike iD X Liberty London koleksiyonu spor sezonunda en beğenilen seçenekleri test etme şansı verecektir.

Yeni Nike iD Liberty London’da çiçek baskılı spor ayakkabılarının olması size kişisellik katacaktır. Eğer bu sevimli ve rahat ayakkabılardan birine sahip olmak istiyorsanız 200 ile 270 TL arasında bir fiyat ödemelisiniz.

Yorumlar

yorum

NIKE İLE İLGİLİ TÜM YAZILAR