Nicole Kidman Jimmy Choo 2013 Sonbahar Kampanyasında [jimmy-choo-n...03]

Yorumlar

yorum

jimmy-choo-nicole-kidman-2013-sonbahar-01Nicole Kidman'ın Jimmy Choo'nun yeni yüzü olacağı Mayıs ayından beri belli olmasına karşın, bu yeni kampanya için ilginç biri olacağı da oldukça açıktı. Marka neyse ki moda tutkunlarını çok bekletmeme kararı aldı. Yeni Jimmy Choo 2013 Sonbahar reklam kampanyası hayal kırıklığına uğratmadan son derece keskin ve zarif. Alfred Hitchcock'un filmlerinden esinlenerek yaratılan yeni Jimmy Choo kadını baştan çıkarıcı.

Julia Von Boehm tarafından şekillendirilen ve Mikael Jannson tarafından çekilen fotoğraflarda 46 yaşındaki Avustralyalı yıldız, Hitchcock'un filmlerinin baştan çıkarıcı kahramanını canlandırırken son derece rahat hissettiğini de açıkladı.

Gerçekten güçlü, seksi ve kontorllü bir rolü canlandırmaktan zevk aldığını ve fotoğrafçı Mikael ile sezgisel bir ilişki içinde kendini anlatabildiğini de ekledi. Jimmy Choo'nun kreatif direktörü Sandra Choi, yeni kampanyadan çok mutlu olduklarını ve Nicole Kidman'ın 2013 sonbahar kış koleksiyonu için güçlü, gizemli ve seksi bir kadını çok iyi oynadığını belirtti.

Kadınsı yüksek topuklular, seksi botlar, modern çantalar ve sofistike gözlükleriyle Jimmy Choo 2013 Sonbahar koleksiyonu önümüzdeki ayların en dikkat çekici koleksiyonları arasında yerini alacak.