Next Accessory ile Sevginizi Üzerinizde Taşıyın

16TL

16TL

Next Accessory, sevginin simgesi kalp sembolünü aksesuarlarına taşıdı!

Next Accessory, Kadın ve Çocuk Aksesuar Koleksiyonu’nda, sevginin simgesi kalp sembolünü, renklerin güçlü enerjisi ile birleştirerek 2013 İlkbahar/Yaz Koleksiyonuna taşıdı.

İlkbaharın gelişiyle beraber, kışın kasvetini bir kenara bırakıp baharın enerjisini hissetmeye başladığımız bu günlerde, kıyafetten aksesuara yenilenme ihtiyacını duyuyoruz. Next Accessory baharı sevgiyle selamlamak için tasarladığı kalp sembollü tasarımları, yaklaşan Anneler Günü ile beraber beğeninize sundu.

Kalbinin anahtarını boynunda taşımak isteyenler için tasarlanan, minik kalpler ve pembe rengin en naif tonları ile hareketlendirilen kolyeyi hem kendiniz hem de anneniz için tercih edebilir, gümüş, altın ve roze renklerin yine aynı temada bir araya gelmesiyle hayat bulan zarif kolyeyi ise sade bir kombinasyon ile kullanabilirsiniz. Kalplerin dikkat çekici boyutları yüzüklere de yansırken, deri bileklikler ise sezonun en gözde aksesuarları arasında yerini aldı bile.

Minikleri de unutmayan Next Accessory, kalplerin sevgi dolu dünyasını Toka ve Ayakkabı Seri’lerinde birleştirdi. Tül, bolcuk ve taşlarla süslenen babetler, annelerin de ayakkabı seçimlerinde favorileri olmaya aday.

Yorumlar

yorum

NEXT İLE İLGİLİ TÜM YAZILAR