Next Accessory’de İlkbahar Esintileri

52 TL

52 TL

Next Accessory 2014 İlkbahar/ Yaz sezonunda da dünya aksesuar trendlerini gardıroplarınıza taşımaya devam ediyor.

Dünya modasını takip eden kadın ve genç kızların vazgeçilmez markası Next Accessory,  2014 İlkbahar /Yaz Koleksiyonunda, sezonun çarpıcı renk ve desenleri ile aksesuar tutkunlarını yine kalbinden vuruyor. Mint, turuncu, nar çiçeği, beyaz, mavi, sarı ve pembe tonların hakim olduğu koleksiyonda, metalik renkler de dikkat çekiyor. Doğal taşlarla tasarlanan kolyeler, küpe, bileklik ve saç aksesuarlarının yanı sıra, çift renkli bozuk para cüzdanları, makyaj çantaları,  çiçek desenli ve leopar baskılı çanta setleri ile ilkbaharın naif havasını gardıroplarınıza taşımaya hazırlanın.

Her üründen sadece  50 adet üretmesi özelliği ile öne çıkan uluslararası takı markası Uno de 50 tasarımcıları, 2014 İlkbahar/Yaz Koleksiyonunu hazırlarken dört  Balear Adası olan Mayorka, İbiza, Minorka ve Formentera’nın dokusundan ilham aldı. Akdeniz’in bu ünlü adalarından gelen esintiler, Türkiye’de sadece Next Accessory’nin satış noktalarında yerlerini almaya hazırlanıyor.

Hayvan desenli çantalar, baykuş tokalar ve geçtiğimiz sezondan bu yana bir tutku haline gelen Monster High karakterlerinden oluşan toka, kolye, bilezik ve küpe setleri stiline en az büyükler kadar özen gösteren genç kızları bekliyor.

Next Accessory’nin keyif dolu trendy koleksiyonu, markanın konsept mağazaları ve satış noktalarının yanı sıra www.nextaccessory.com on-line satış sitesinde!

Yorumlar

yorum

NEXT İLE İLGİLİ TÜM YAZILAR