Nevacare Nutritive Acil Bakım Sıvı Saç Kremi

Nevacare Nutritive Acil Bakım Sıvı Saç Kremi, Tarakla İlişkinizi Düzeltecek!

Saç taramaktan çekinen ve saç dökülmesinden şikayet edenler, Nevacare Nutritive Acil Bakım Sıvı Saç Kremi imdadınıza yetişiyor.

Nevacare Nutritive Acil Bakım Sıvı Saç Kremi, karışan ve yıpranmış saçlarını tararken saç dökülmesinden şikayetçi olanların en büyük yardımcısı oluyor. Provitamin B5 içeren özel formülüyle saçınızı yumuşatıyor ve yıpranmadan dolayı karışan saçların kolayca açılmasını sağlıyor. Özellikle banyodan sonra taranması işkence haline gelen saçların bile kolayca açılmasını sağlayan Nevacare Nutritive Acil Bakım Sıvı Saç Kremi, saç taramayı kolaylaştırıyor.

Saçlarınızı taramak için saatlerce uğraşmayacak ve koparak dökülen saçlarınız için artık üzülmeyeceksiniz. Saçlarınızın daha sağlıklı ve güzel görünmesini sağlamak için tek yapmanız gereken Nevacare Nutritive Acil Bakım Sıvı Saç Kremi’ni çantanızdan ayırmamak!

Nemlendirici ve parlatıcı özelliği ile saç kırılmalarını azaltan Nevacare Nutritive Acil Bakım Sıvı Saç Kremi’ni günün her anı, durulamaya gerek kalmadan, saçlarınıza uygulayabilirsiniz.

Ayrıca fön ve düzleştirici öncesinde saçınıza Nevacare Nutritive Acil Bakım Sıvı Saç Kremi uyguladığınızda, saçlarınızı fön ısısından korur ve daha kalıcı bir görünüm sağlar.

Fiyat 17 TL

Yorumlar

yorum