Network, Erkeklere Sıradışı Bir Yaz Vaat Ediyor

Network 2014 İlkbahar/Yaz erkek koleksiyonu, hareketli ve iddialı tasarımlarıyla yeni sezonu selamlıyor. Hayatın her anı için farklı alternatifler üreten Network, yeni sezonda doğal ve ılık renk tonlarından yola çıkarak, bahar aylarını canlandıran bir koleksiyon sunuyor. Markanın erkek koleksiyonunun tasarımcısı Kudret Saka, “Network’ün yeni sezon erkek koleksiyonu, İtalyan ve Fransız Rivierası’ndan izler taşıyor. Deniz, kıyı şeridindeki evler, kasabalardaki kafeler ve sıcakkanlı insanlar, tasarımların çıkış noktasını oluşturuyor.” diyerek, koleksiyonun ana hatlarına dair ipuçları veriyor. Tasarımcı; tüm renklerin aynı anda kullanılmamasını, tamamen tek renkten oluşan kombinlerin ya da sade çizgiye sahip kıyafetlerin renkli aksesuvarlarla hareketlendirilmesini öneriyor.

Network, her sezon sunduğu ana koleksiyonunun yanı sıra hayatın her anına hitap eden serileriyle de dikkat çekiyor. Şık davetlerin vazgeçilmezi Black serisi, trendleri kişisel tarzıyla birleştirmek isteyen erkeklerin tercihi Zone serisi ve her zaman konforlu şıklığı ön plana çıkaran Touch serisi Network mağazalarındaki yerini alıyor.

network-erkek-2014-ilkbahar-yaz-01

Renklerin hakimiyetini ilan ettiği bir sezon…

Network’ün imzası haline gelen ana koleksiyonu, renkli kotonlar, ince ekoseler ve ceketlerle destekleniyor. Pamuk ve keten birlikteliğiyle oluşturulan parçalar, mürekkep mavisi, zümrüt yeşili ve vişne gibi canlı renkleri barındırıyor. Baharın gelişini müjdeleyen yeni sezonda; astarsız ve hafif kumaşlarla tasarlanan ince “feel” ceketler, denim görünümler ve çiçek desenli gömleklerin yanı sıra renkli ceket ve pantolon kombinasyonları yer alıyor. Turuncu, kırmızı, pembe, güneş sarısı gibi sıcak renkler; cam mavisi, kobalt, mürekkep mavisi, yosun ve zümrüt yeşili gibi soğuk renklerle birleşiyor. Koleksiyona dinginlik katan beyaz, kum tonları, gri, duman ve siyah gibi doğal renkler, kendinden emin, abartısız Network erkeğinin genel profilini çiziyor. Aksesuvarda ise renkli güderi ve Oxford ayakkabılarla basic snakers’lar öne çıkarken, kumaş ve derinin birlikte kullanıldığı çantalar hit parçalar arasındaki yerini alıyor.

Her zaman şık ve rahat olmak isteyenlerin tercihi Touch serisinde, bu sezon spor giyim ve lüks görünüm bir arada sunuluyor. Turkuvaz, turuncu, zümrüt yeşili ve toprak tonlarıyla oluşturulan yıkama efektli renkli chino pantolonlar, pamuk keten karışımlı hafif trikolarla harmanlanıyor. Touch serisi, Network erkeğine çaba harcamadan rahat ve şık olmanın yolunu gösteriyor. Sezon trendlerinin mercek altına alındığı Zone serisinde ise bej ve beyazın üstünlüğü koleksiyonun geneline yayılıyor. Pamuk ve saten beyaz kumaşlar, taş rengi güderiyle desteklenen parçalarla, erkeklere iddialı fakat sade bir görünüm kazandırıyor.

Black serisinde yer alan şık davetlerin vazgeçilmezi smokinler, bu sezon lacivertin hakimiyeti altına giriyor. Takımlarda, tek ceketlerde, narin ve dokulu kumaşlarla tasarlanan gömleklerde lacivert ve siyaha ağırlık verilerek, Network erkeğinin asil ve şık yönü vurgulanıyor.network-erkek-2014-ilkbahar-yaz-02

Yorumlar

yorum

NETWORK İLE İLGİLİ TÜM YAZILAR