Network Erkeğinin İki Farklı Yüzü

network-1Network Erkeğinin İki Farklı Yüzü; Sade ve Renkli, Asil ve Romantik…
Network erkek koleksiyonu bu sezon renkleriyle kışı ısıtıyor. Erkeklere hem iş hem de hafta sonu şıklığı sunan tasarımlarıyla dikkat çeken Network, bu sezon renkleri merkezine alarak enerji veren bir koleksiyon sunuyor. Markanın erkek koleksiyonunu tasarlayan Kudret Saka, “Network erkeği başarılı, yoğun tempoda çalışan ve kendine güvenen bir karakter. Kıyafetlerini seçerken de önceliği rahat ve şık olması ancak bunun için saatler harcaması mümkün değil… Biz de kış sezonunda Network erkeğine zahmetsiz şıklık sağlayan, kendi içinde uyumu olan ve birbiriyle kombinlenebilen bir koleksiyon hazırladık.” diyerek erkeklerin ihtiyaçlarının koleksiyonu oluşturma aşamasındaki yerini anlatıyor.

Network, klasik koleksiyonunun yanı sıra sunduğu farklı tarzlara hitap eden serileriyle de dikkat çekiyor. Şık davetlerin vazgeçilmezi Black, trendleri özgün stiliyle buluşturmak isteyenlerin tercihi Zone ve her daim hafta sonu rahatlığı yaşatanTouch Network mağazalarındaki yerini alıyor.

Network Koleksiyonu

Network’ün klasikleşen koleksiyonu erkekler için vazgeçilmez olan lacivert, kahverengi, gri ve siyahın yanı sıra canlı renklerle biraraya gelerek asil duruşun temsilcisi oluyor. Kullandığı renk bloklarıyla sofistike bir silüet çizen Network erkeği bu sezon kahverengi ceketini yün kravatı ve bej tonlardaki gömleğiyle kombinleyerek sade ama şık bir görünüme kavuşuyor. Açık mavi tonuyla uyum içinde birleşen şarap kırmızısı ve bordo fitilli kadifeler, kendiğinden desenli ceket ve pantolonlarla kışa sıcak bir dokunuş katıyor. Kalın güderi ceketler, deri detayların yer aldığı üst giyim grupları, asimetrik kesimli montlar ve pardesüler sezonun anahtar parçaları olarak gardıroplardaki yerini alıyor. Sadece hafta sonu değil her daim rahat haraket etmek isteyenlerin tercihi Touch’da bu sezon lacivert ve yağ yeşili birlikteliği dikkat çekiyor. Renk bloklarının tezatlığından doğan uyum serinin göze çarpan özelliklerinden biri oluyor. Siyah ve canlı mor, koyu kiremit ve tarçın rengi formlarıyla tasarımlara enerji veriyor. Yıkamalı pantolonlar ekoseli gömlek ve trikolarla kombinlenerek Network erkeğinin kendine özgü tarzını rahatlıkla buluşturuyor. Sezon trendlerinden ilham alan ve bunları stiliyle birleştiren Zone’da ise astar detayıyla dikkat çeken siyah deri trençkot koleksiyondaki tüm tasarımlarla uyum içinde bir beraberlik sergilerken, hafifliğiyle ön planda olan yünlü ekose takımlar erkeklere stil sahibi bir görünüm kazandırıyor. Zone’un bir diğer özelliği ise farklı bir teknikle üretilen dikiş efektli deri tasarımları oluyor. Şık davetlerin vazgeçilmezi smokinler Black serisinde klasik görünümünü kalıplarıyla farklılaştırıyor. Dokulu kumaşlar ve kadifelerin kullanıldığı tasarımlar siyah ve lacivertle bir araya gelerek asaletin yeni temsilcisi oluyor.

Yorumlar

yorum

NETWORK İLE İLGİLİ TÜM YAZILAR