Mumyak.com ile Evinizi Bahara Hazırlayın!

Mum ve mum aksesuarları tutkunlarının yeni adresi www.mumyak.com ile evinizi bahara hazırlayın…

Dekorasyon trendlerini takip edenlerin yeni adresi www.mumyak.com ile ev dekorasyonunuzu markanın renkli koleksiyonu ile bahara hazırlayın.  Pembe, lila, mor, mint, krem ve beyaz renklerin ağırlıkta kullanıldığı www.mumyak.com on-line alışveriş sitesi’nde yer alan mum ve mum aksesuarları, dekorasyon sevenlerin evlerini baharın taze havasına uyumlaması için hazırlandı.

Set olarak da satılan Sümbül, Gece Damlası ve Mandalina kokulu blok mumlar ile yaşadığınız ortamı baharın canlı havası ile hareketlendirebilir, rengarenk mumluklar ve tealight’lıklarla yumuşak bir atmosfer yaratabilirsiniz.

Barınak Gönüllüleri ve Hayvanlara Yaşam Hakkı Derneği (BGD) ile ortak bir sosyal sorumluluk çalışması yürüten Mumyak.com, BGD için özel olarak üretilen mumların gelirinin %25’ini Derneğe’e bağışlayarak, barınaklardaki dostlarımınız ihtiyaçların da yardımcı olmayı hedefliyor.

Mumyak.com’un, klasik ve modern tasarımları, www.mumyak.com adresinde, farklı ödeme seçenekleri ve satış sonrası mükemmeli hedefleyen hizmeti ile kendinizi ve sevdiklerinizi mutlu etmeniz için sizleri bekliyor.

 

Yorumlar

yorum