Monist’ten Ücretsiz Görüntü Danışmanlığı Hizmeti!

monist-sonbahar-kis-01Monist’in ücretsiz görüntü danışmanlığı hizmetiyle stilinizi tamamlayın.

Monist; %100 saf ipek kumaşı ve tiril tiril, birbirinden zarif dokulu elbise, bluz ve gömlekleri, ayrıca krep kumaştan farklı formlara ve kesimlere sahip etek-ceketleri ile özellikle iş kadınlarının ihtiyaç ve beğenilerine hitap ediyor. Günün her saati-haftanın yedi günü kadınların kendilerini şık ve özel hissetmeleri için tasarımlarını hayata geçiren Monist, ücretsiz görüntü danışmanlığı hizmetiyle fark yaratıyor.

Ücretsiz görüntü danışmanlığı hizmetiyle stilinizi keşfedin

Monist, Metrocity mağazasında randevu sistemiyle yürütülen ücretsiz görüntü danışmanlığı hizmetiyle, kadın moda severlerin stillerini keşfetmelerine imkan veriyor. Deneyimli moda yazarı ve görüntü danışmanı Beril Stock tarafından verilen bu hizmet, istenildiği takdirde mağazada alışverişle birlikte devam edebiliyor ve seans ortalama 1-1,5 saat sürüyor. Hizmetten yararlanmak için Monist’in müşterisi olma şartınız bulunmuyor. Randevu alarak Monist mağazasını ziyaret etmeniz yeterli.

Müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışı

Monist’in sanal mağazası monist.com.tr’den kıyafet seçimi yapılırken, seçilen ürüne uygun kombinleri sunan moda kartları da müşterilerin ilgisine sunuluyor. Her kadının stil ihtiyaçlarına cevap veren moda kartlarında, giysilerle nasıl kombinler yapılabileceği konusunda önerilerin yanı sıra, saç ve makyaj gibi unsurlar hakkında da önemli ipuçları veriliyor. Monist’ten alınan giysiler organze kumaştan yapılan saklama kılıflarında verilirken, giyinme esnasında makyaj bulaşma riskine karşı makyaj örtüsü de müşterilere hediye ediliyor.

Monist’in görüntü danışmanlığı hizmetiyle siz de stilinizi keşfedebilir, stilinizi her yerde konuşturabilirsiniz.

Monist ürünlerine, Metrocity AVM’deki Monist mağazasından ya da online sipariş verebileceğiniz www.monist.com.tr adresindenulaşabilirsiniz.

 

Yorumlar

yorum