Monist’in Kırmızı Elbiseleriyle Sevdiklerinizi Şımartın

monist-yilbasi-koleksiyonu-04İpeğe zarif tasarımlarıyla kişilik kazandıran Monist; sevdiklerine anlamlı bir yılbaşı hediyesi almak isteyenleri mağazasına bekliyor. Monist mağazasını 0212 344 06 04 numaralı telefondan arayarak arkadaşınıza ücretsiz görüntü danışmanlığı hizmeti randevusu alabilirsiniz.

Kırmızının feminenliği ve ipeğin eşsiz dokusuyla en özel yılbaşı hediyesi.

Kırmızı ipek elbise, bluz ve sade güzelliğiyle öne çıkan V yaka düğmeli gömlekleriyle dikkat çeken Monist yeni yıl koleksiyonu, ücretsiz görüntü danışmanlığı hizmetiyle de fark yaratıyor.

İpek elbiselerinde zigzag kesimli V yakası, bluzlarında yandan bağlanan kuşak detayıyla öne çıkan Monist yeni yıl koleksiyonu, kırmızının feminenliğini yücelten ve ipeğin eşsiz dokusuna değer katan tasarımlarıyla adından söz ettiriyor. Degaje yaka detaylı bluzlarıyla da dikkat çeken Monist, geniş bisiklet yaka ve dökümlü ipek elbiseleriyle de göz kamaştırıyor.

36’dan 48’e farklı beden seçeneklerine sahip Monist ürünlerine, Metrocity AVM’deki Monist mağazasından ya da online sipariş verebileceğiniz  www.monist.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

 

 

 

Yorumlar

yorum