Bahara Uygun Renkleriyle Hafta Sonu Şıklığı Monist’te…

İpeğin sadeliğine kendine özgü tasarımlarını katarak hayat veren Monist, hafta sonunun neşesine yakışır renkli gömlek ve bluzlarını kadınların ilgisine sunuyor. Doğa kokusunu içine sindiren su yeşili, mürdüm rengi ve rengarenk çiçek desenli bluzlarla Monist, jean pantolonlarınızla kombin yapabilmenize olanak sağlıyor. Monist, aileniz ve arkadaşlarınızla geçireceğiniz hafta sonu tatilinde hem şık hem de rahat olmak isteyen kadınların beğenisini kazanıyor.

Farklı yaka tasarımlarının ipekle harmanlandığı çok özel bir koleksiyonla tanışın

Farklı yaka modelleriyle ilgi çeken Monist, yaka kısmındaki zincir aksesuarlı detaylarıyla da kadınların gözdesi oluyor. Şeftali renginden somona, mürdüm renginden yeşile uzanan renk seçenekleriyle kadınların farklı kombinasyonlar yapmasına imkan veren Monist bluz ve gömlekler, rahat ama aynı zamanda şık olmak isteyenlere rehberlik ediyor.

Monist; jean pantolonla kombin oluşturabileceğiniz geniş yaka formlu modelleriyle tatil günlerinizde stilinizi tamamlıyor. Geniş renk skalasına sahip olan Monist ile içinizdeki enerjiyi ve canlılığı giyiminize yansıtabilirsiniz.

36’dan 48’e farklı beden seçeneklerine sahip Monist ürünlerine, Metrocity AVM’deki Monist mağazasından ya da online sipariş verebileceğiniz www.monist.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

Yorumlar

yorum