Mon Reve’in Göz Alıcı Takılarıyla Bu Yaz Şıklığınıza Stil Katın!

Aksesuarın vazgeçilmez adresi Mon Reve’in 2014 İlkbahar-Yaz koleksiyonundaki gösterişli, cesur, çarpıcı ve doğadan ilham alan renklerdeki aksesuarlarıyla bu yaz göz kamaştıracaksınız!

Bu yaz katılacağınız düğün ve davetlerde ya da yaz tatillerinizde plajlarda stilinizi çarpıcı bir aksesuarla tamamlamak istiyorsanız, doğal taşlardan yapılmış üstelik her birinin farklı bir pozitif etkisi olan Mon Reve’in takılarına mutlaka göz atın. İstinye Park’ın şık takı mağazası Mon Reve’in 2014 İlkbahar- Yaz sezonundaki rengarenk ve gösterişli aksesuarlarıyla kıyafetlerinize farklı bir stil katabilirsiniz. Mon Reve’in  doğal taşlardan oluşan ve sezon trendi soft ve canlı renkleriyle davetlerde ışıltınızı yansıtacak olan küpe, kolye ve bilezikleri enerjinizi de yükseltecek!

Özgün tasarımlarıyla aksesuar alışverişinin vazgeçilmez adresi olan Mon Reve’in yeni sezon koleksiyonunda doğadan ilham alan mercan , mavi kuvars  ve  sezon trendi pudra renkler ön planda. Bu sezonun en dikkat çeken renklerinden mavi kuvars, mercan, turuncu gibi çarpıcı renkler size hem cesaret verecek hem de enerjinizi yükleyecek! Mon Reve’de  sitrin, mercan, mavi kuvars, krizopras,  yeşim taşı gibi doğal taşlarla tasarlanan kolye, bilezik ve küpelerin yanı sıra sadelikten vazgeçemeyenler için ay taşı ve opal pembe gibi renklerde aksesuarlar da bulunuyor.

Yorumlar

yorum