Mon Reve Takıları Şimdi Zorlu Center Beymen Mağazasında!

Mon Reve takıları şimdi Zorlu Center Beymen mağazasında da sevenleriyle buluşuyor!

İstinye Park’ın şık takı butiği Mon Reve’in koleksiyonunun bir bölümü Beymen mağazalarında da satılıyor. Bu noktalara şimdi Zorlu Center Beymen mağazası da eklendi.

Mon Reve’in yeni sezon koleksiyonundaki birbirinden göz alıcı takılar sizi bekliyor! Doğal taşların pozitif etkileri ve Mon Reve’in özgün tasarımlarıyla her ortamda göz kamaştıracaksınız! Yeni koleksiyonda her zamanki yarı değerli taşların yanında, aynalı, midyeli, ahşaplı yeni malzemeler de dikkat çekiyor.

Aksesuar alışverişinin vazgeçilmez adresi Mon Reve’in 2014 sonbahar-kış koleksiyonu hem stil hem de pozitif enerji katıyor. Betina Barutçuoğlu’nun dikkat çekici tasarımlarının yanı sıra; pozitif etkilere sahip yarı değerli doğal taşlar kullanılması, Mon Réve takılarını diğerlerinden farklı kılan en önemli özellik. Doğal taşların yüzyıllardır bilinen pozitif etkileri, eşsiz el yapımı Mon Réve tasarımlarıyla bu sezon sizi de etkisi altına alacak! Mon Reve’in sezonun en moda renkleriyle tasarlanan kolye, bilezik ve küpelerine mutlaka göz atın!

Satış noktaları:

Mon Réve Bijoux, İstinyePark’ta giriş katında. 0212 345 50 44

Koleksiyonun bir bölümü Beymen mağazalarında da satılıyor.

Bursa’da “Güzel Bir Gün Butik: Kükürtlü Cad. Park Sok. Park Apt. No :15 Kükürtlü / Bursa

Yorumlar

yorum

BEYMEN İLE İLGİLİ TÜM YAZILAR