Mon Réve’den Anneler Günü Kampanyası

Anneler Günü hediyeleriniz için Mon Réve Bijoux’nun pozitif enerji veren doğal taşlarla yapılmış birbirinden şık aksesuar tasarımları İstinye Park mağazasında sizi bekliyor! Üstelik 4-12 Mayıs 2013 tarihleri arasında Mon Reve’den alacağınız 3 üründen biri bedava!

Bu yıl Anneler Günü’nde annenizin şıklığına stil katacak ve kıyafetlerini tamamlayacak çarpıcı bir hediye almak istiyorsanız, İstinye Park’ta bulunan Mon Réve mağazasına mutlaka göz atın! London College of Fashion’ ın ardından eğitimini St. Martin’s School of Art & Design’da tamamlayan Betina Barutçuoğlu’nun tasarladığı ve yarı değerli doğal taşlar kullanarak el işçiliğiyle ürettiği birbirinden şık takılar göz kamaştırıcı!

Anneler Günü’ne özel , 4-12 Mayıs 2013 tarihleri arasında 3 al 2 öde kampanyasıyla Mon Réve Bijoux’nun 2013 Yaz koleksiyonundan seçeceğiniz birbirinden şık aksesuarların biri size Mon Reve’in hediyesi!

Özgün tasarımlarıyla aksesuar alışverişinin vazgeçilmez adresi olan Mon Reve’in yeni sezon koleksiyonunda doğadan ilham alan morlar ve pembeler, neon sarılar, mercan ve turkuvaz renkleri ön planda. Bu sezonun en çarpıcı renklerinden Neon pembe, fuşya ve sarı gibi çarpıcı renkler bu yaz annenizin enerjisini yükseltecek! Mon Reve’de mercan, turkuvaz, yeşim taşı gibi doğal taşlarla tasarlanan kolye, bilezik ve küpelerin yanı sıra sadelikten vazgeçemeyen anneler için metalik gri, mercan ve inci beyazı gibi renklerde aksesuarlar da bulunuyor.

 

Dikkat çekici tasarımlarının yanı sıra; pozitif etkilere sahip yarı değerli doğal taşlar kullanılması, Mon Réve takılarını farklı kılan en önemli özellik. Doğal taşların yüzyıllardır bilinen pozitif etkileri, eşsiz el yapımı Mon Réve tasarımlarıyla sizi ve sevdiklerinizi de etkisi altına alacak. Yeni sezonun moda renkleriyle tasarlanan aksesuarlar, 55 ile 1500 TL arasında değişen fiyat alternatifleriyle Mon Réve Bijoux’nun İstinye Park’taki şık mağazasında sizleri bekliyor. Mon Réve Bijoux, yeni koleksiyonundaki eşsiz tasarımlar, Anneler Günü alışverişlerinin vazgeçilmez durağı olmaya aday!

Mon Réve Bijoux, İstinyePark’ta giriş katında. 0212 345 50 44 – Koleksiyonun bir bölümü Beymen mağazalarında da satılıyor

Yorumlar

yorum