Mon Reve 2014 İlkbahar/Yaz Koleksiyonu

mon-reve-2014-ilkbahar-yaz-koleksiyonu-01Aksesuarın vazgeçilmez adresi Mon Reve’de gösterişli, cesur, çarpıcı ve doğadan ilham alan renklerin sezonu başladı!

İstinye Park’ın şık takı mağazası Mon Reve’in 2014 İlkbahar- Yaz sezonundaki rengarenk ve gösterişli aksesuarlarıyla bu yaz tüm dikkatleri üzerinize çekmeye hazır olun! Mon Reve’in  doğal taşlardan oluşan ve sezon trendi soft ve canlı renkleriyle ışıltınızı yansıtacak olan küpe, kolye ve bilezikleri bu sezon enerjinizi yükseltecek!

Aksesuar alışverişinin vazgeçilmez adresi Mon Reve’in 2014 ilkbahar-yaz koleksiyonu size stil, pozitif enerji ve cesaret katacak. Karanlık kış aylarından canlı bir bahara uyanırken doğanın en çarpıcı renklerini aksesuarlarınıza da yansıtan Mon Reve’in yeni sezon koleksiyonu İstinye Park mağazasında yerini aldı.

Özgün tasarımlarıyla aksesuar alışverişinin vazgeçilmez adresi olan Mon Reve’in yeni sezon koleksiyonunda doğadan ilham alan mercan , mavi kuvars  ve  sezon trendi pudra renkler ön planda.

Bu sezonun en dikkat çeken renklerinden mavi kuvars, mercan, turuncu gibi çarpıcı renkler size hem cesaret verecek hem de enerjinizi yükleyecek! Mon Reve’de  sitrin, mercan, mavi kuvars, krizopras,  yeşim taşı gibi doğal taşlarla tasarlanan kolye, bilezik ve küpelerin yanı sıra sadelikten vazgeçemeyenler için aytaşı ve opal pembe gibi renklerde aksesuarlar da bulunuyor.

Geçtiğimiz sezonun favori renklerinden pembe kuvars ve pudra pembe de bu sezon yine Mon Reve takılarıyla hayat bulacak.  Aksesuarlarını ön plana çıkarmak isteyenler için büyük boy küpeler ve kolyelerin de bulunduğu Mon Reve ilkabahar-yaz koleksiyonunda renkleri korkusuzca bir arada kullanıp farklı bilezik ve kolye kombinasyonları da yapabilirsiniz.

Açık turuncu rengiyle negatif enerjileri yok ederek neşe ve mutluluk veren, kendinize olan güveni arttıran ve başarı getiren sitrin taşı; duygusal dengeyi sağlayan aytaşı; kararlılığın saflığın ve dengenin taşı mercan ve tüm çakraları düzenlemek için faydalı bir doğal taş olan krizopras bu sezon Mon Reve takılarıyla hayat buluyor!

Mon Reve’in yeni koleksiyonundaki rengarenk, canlı ve gösterişli aksesuarlarla günlük kıyafetlerinize tarz katmak ya da sezonun şık davetlerinde göz kamaştırmak istiyorsanız mutlaka Mon Reve mağazalarına uğrayın! Koleksiyonun bir bölümünü Beymen mağazalarında da bulabilirsiniz.

Mon Réve Bijoux, İstinyePark’ta giriş katında. 0212 345 50 44

 

Yorumlar

yorum