Mon Reve’in 2013 İlkbahar-Yaz Sezonu Rengarenk

mon-rave-ilkbahar-yaz-53Aksesuarın vazgeçilmez adresi Mon Reve’de neon, canlı, cesur, çarpıcı ve doğadan ilham alan renklerin sezonu başladı!
İstinye Park’ın şık takı mağazası Mon Reve’in 2013 İlkbahar- Yaz sezonundaki rengarenk ve gösterişli aksesuarlarıyla bu sezon tüm dikkatleri üzerinize çekmeye hazır olun! Mon Reve’in doğal taşlardan oluşan ve sezon trendi canlı renkleriyle ışıltınızı yansıtacak olan küpe, kolye ve bilezikleri bu sezon enerjinizi yükseltecek!
Aksesuar alışverişinin vazgeçilmez adresi Mon Reve’in 2013 ilkbahar-yaz koleksiyonu size stil, pozitif enerji ve cesaret katacak. Karanlık kış aylarından canlı bir bahara uyanırken doğanın en çarpıcı renklerini aksesuarlarınıza da yansıtan Mon Reve’in yeni sezon koleksiyonu İstinye Park mağazasında yerini aldı.

Özgün tasarımlarıyla aksesuar alışverişinin vazgeçilmez adresi olan Mon Reve’in yeni sezon koleksiyonunda doğadan ilham alan morlar ve pembeler, neon sarılar, mercan ve turkuvaz renkleri ön planda. Bu sezonun en çarpıcı renklerinden Neon pembe, fuşya ve sarı gibi çarpıcı renkler size hem cesaret verecek hem de enerjinizi yükleyecek! Mon Reve’de mercan, turkuvaz, yeşim taşı gibi doğal taşlarla tasarlanan kolye, bilezik ve küpelerin yanı sıra sadelikten vazgeçemeyenler için metalik gri, mercan ve inci beyazı gibi renklerde aksesuarlar da bulunuyor.  Mon Reve’in yeni koleksiyonundaki rengarenk, canlı ve gösterişli aksesuarlarla ister günlük kıyafetlerinize tarz katın ister şık davetlerde göz kamaştırın.

Geçtiğimiz sezonun favori renklerinden dore, pembe quartz ve pudra pembe de bu sezon yine Mon Reve takılarıyla hayat bulacak. Aksesuarlarını ön plana çıkarmak isteyenler için büyük boy küpeler ve kolyelerin de bulunduğu Mon Reve ilkabahar-yaz koleksiyonunda renkleri korkusuzca bir arada kullanıp farklı bilezik ve kolye kombinasyonları da yapabilirsiniz.

Yorumlar

yorum