Miezko ve Fessura Farklı Çizgileriyle İnci Deri’de

AVRUPA’NIN ÜNLÜ MARKALARINDAN MİEZKO VE FESSURA MODERN, FARKLI ÇİZGİLERİYLE İNCİ DERİ MAĞAZALARINDA 

miezko-fessura-inci-deride -18

Türkiye’nin önde gelen ayakkabı ve çanta markası olan İnci Deri, moda severleri Hollanda markası Miezko ve İtalya’nın ünlü markalarından Fessura koleksiyonlarıyla buluşturuyor.

Miezko’nun 2013-2014 Sonbahar- Kış koleksiyonu tüm ihtişamı ile İnci Deri vitrinlerinde yerini aldı. Çeşitli pontlarda hazırlanan yeni koleksiyonun hakim renkleri borda ve siyah… Yumuşak deriden hazırlanan bot ve topuklu ayakkabılarda altın ökçe ve pim detayları hem şık, hem modern hem de rahatlığı temsil ediyor.

Miezko’nun yeni koleksiyonunda göze çarpan bir diğer parça ise son dönemin olmazsa olmazı spor ayakkabılar… Bordo, kamuflaj, saks mavisi, fuşya, bej ve siyah renklerin hakim olduğu spor koleksiyon, altın rengi pim, deri ve aksesuar detaylarıyla süsleniyor. Spor ayakkabılarda kullanılan beyaz taban, son derece genç, dinamik, iddialı ve şık bir biçimde farklılaşıyor.

İnci Deri mağazalarında yerini alan bir diğer marka ise Fussura. Değişik 3 tabandan oluşan Fussura koleksiyonunun en farklı özelliği ayak yapısının son derece güzel bir biçimde saran ve ayak formunu alan esnek malzemelerden hazırlanmış olması. Bordo, lacivert ve siyah renklerin seçildiği koleksiyonda esnek malzemenin iddialı ve değişik alt yapılardaki uyumu Fussura’nın yeni koleksiyonunda ortaya çıkıyor.

 

Yorumlar

yorum

İNCİ İLE İLGİLİ TÜM YAZILAR