Michael Kors 2013 Tatil Kampanyası

Michael Kors, 2013’ün sonlarına geldiğimiz şu günlerde “Noel tatili” konseptli bir kampanya sunuyor. Yetenekli fotoğrafçı Mario Testino tarafından New York’da çekilen Michael Kors’un 2013 Tatil Kampanyası oldukça iddialı!

michael-kors-2013-tatil-04

Michael Kors’un ünlü tasarımcısı, “Tatil tasarımı denildiği zaman herşeye sahip olma fikrini seviyorum, Rock’n Roll fikri, denim, elmaslar ve noel. Rahat ve göz alıcı, mükemmel bir kombinasyon” açıklamalarında da bulundu. Corey Baptiste, Ji Hye Park, Julia Frauche, Karmen Pedaru, Lais Ribeiro, Simon Nessman ve Victor Nylander yardımlarıyla lüks marka,  Noel tatili için parti atmosferi oluşturdu.

Tatil kampanyasında yer alan parçaların başında kolsuz bluzlar, muhteşem metalik pantolonlar, kot pantolonlar, kabarık ceketler, hayvan baskılı elbiseler, tulumlar ve ışıltılı parçalar yer alıyor.

Aksesuarlar ile kıyafetlerinize özel ve lüks dokunuşlar ekleyin. Pratik çantalar, göz alıcı bilezikler, şık yüzükler, modern saatler ve daha bir çok ilham verici parça Michael Kors 2013 Tatil kampanyasında yer alıyor.

Yorumlar

yorum

MICHAEL KORS İLE İLGİLİ TÜM YAZILAR