MAX&Co 2013 Sonbahar Kış Koleksiyonu

Sonbahar-Kış 2013 Koleksiyonu

Hikaye, mekan, mod ve hislerin görünüşü şekillendirdiği, bariyersiz ve tamamen özgür bir stil hayal edin. Her kıyafetin, her aksesuarın ve her kumaşın feminen bir havayla oluşturulduğu temiz ve otantik bir görünüş düşleyin. En karışık motiflerden en minimal çizgilere, en dokulu materyallerden en incelerine, en akışkan formlardan en keskinine… Bunların hepsi MAX&Co. Sonbahar-Kış 2013 koleksiyonunda kullanılırken ferah ve sofistike bir moda görüşü yaratılıyor.

maxco-2013-sonbahar-kis-03

Autumn in Print
Sofistike grafikler, kesin çizgiler, saf ve estetik bir görünüş…
Motifler, çizgiler ve desenler koleksiyonun temel taşlarını oluşturuyor. Elbiselerin kesimleri net ve temiz. Beller yumuşak ve rahat. Etekler ve pantolonlar nazikçe vücudu sarıyor. Beyaz, siyah ve kırmızı renkler blok desenleri daha çok ön plana çıkartıyor.

Urban Casual
Ağırlıklar ve renkler, uzunluklar ve hacimler arasındaki mükemmel denge…
Uyarlanmış günlük kıyafetler ve zevkli giyinmek için geliştirilen yeni bir bakış açısı. Çağdaş, anlaşılması kolay, çok amaçlı, eşsiz ve aynı zamanda çeşitli bir koleksiyon. Jean gömlekler, ekose kumaşlar, kruvaze ceketler, dar kesim pantolonlar, liseli görünüşü veren plili mini etekler ve örgü parkalar ön plana çıkan parçalar arasında. Kumaşların dalgaları ve yoğun mikro baskılar, koleksiyona ritim ve zenginlik kazandırıyor. Küçük el çantaları ve büyük omuz çantaları da bu yaklaşımın kusursuz sentezini ortaya çıkarır nitelikte.

Fashion Forward
Zıt ama tamamlayıcı. Askeri uniformaların ciddiyeti, büyüleyici ve zengin detaylar ile kombinleniyor…
Farklı mekanlardan ve zamanlardan ilham alınıyor. Ikat motifleri, renkler ve altın detaylı armalar koleksiyonun dikkat çeken detayları. Mavi ve yeşil askeri uniforma desenleri, 70’lerden esinleniyor. Şarap rengi kadife ceketler, pamuk düz kesim pantolonlarla kombinleniyor. Loafer’lar siyah zincir detaylı asker botları ve yüksek topuklu bağcıklı Oxford’lar temaya uyum sağlıyor.

The New Hues
Hafif renkler ve kumaşlar saf bir görünüş yaratıyor.
Ten rengi, toz pembe, gökyüzü mavisi ve cam göbeği renkleri bu yumuşak ve hassas koleksiyonun ön plana çıkan renkleri. Islık kadar hafif elbiseler, kat kat şifonlar, mantolar, yumuşacık trikolar, parlak kristallerle süslenerek bu soft koleksiyona feminen bir hava katılıyor. Kara kalem grisi aksesuarlar, geniş el çantaları ve rahat terlikler görünüşü tamamlıyor.

Distinctive Dressing
Gölge ve ışık, feminen ve çift cinsiyet: farklılıklar eşsiz bir görünüş yaratıyor.
Kusuruz kumaşlar üzerinde kullanılan desenler ve renkler, eğlenceli ve dikkat çekici bir silüet yaratıyor. Her parça ve her detay koleksiyonun başrol oyuncusu. Goblen desenli ince pantolonlar, peplum bluzlar, tül ve tone-on-tone etekler… Jakar baskılar, tek renklilik ve sadeliği yok ediyor ve “sarı” beklenmedik bir şekilde birleştirici bir renk halini alıyor. Sevimli çantalar, retro görünümlü clutch’lar ve zamansız ayakkabılar “must have” parçalar arasında.

Graphic Chic
Kusursuz siyah ve beyaz, metropolitan şıklığını tanımlayan kırmızı tonları ile canlanıyor.
Bu koleksiyonun çıkış noktası feminen ve masküleni kombinleyen, otantik ve farklı bir görünüş sağlayan bir gardırop. Küçük takım elbise ceketi, volümlü pantolonlar ve çağdaş sanattan esinlenen makro baskılar ön planda. Nappa derisi detayları etekleri daha feminen hale getirirken, Vichy deseni eğlenceli, heyecan verici ve elegan bir görünüş yaratıyor.

Sonbahar-Kış sezonunda da renklerden ve desenlerden vazgeçmeyen, kendi modasını yaratan ve farklılıkları kombinleyerek elegan bir şıklık sunan MAX&Co. koleksiyonunu sakın kaçırmayın!

 

Yorumlar

yorum