Mavinin Sonsuzluğuna Asgold Gifty Yorumu

Sonbaharda kelebek etkisi… 

2200 TL

2200 TL

Günün her anında şık ve trendy bir yaşam süren, kendini ikonik tasarımlarla farklılaştırmayı seven kadınlar için Asgold Gifty’nin safir taşlarla bezenmiş şık kolye tasarımı, sonbaharda abartısız şıklığa vurgu yapıyor.

Yükselen şehir modasının en renkli yıldızı Asgold Gifty, kelebek motifli kolye tasarımıyla bu sezon şıklık anlayışına yeni bir bakış açısı getiriyor. Sonbaharda hem spor hem abiye kombinleri tamamlayarak gündüz şıklığını geceye taşıyacak “mavi” rengin derin enerjisi Asgold Gifty’de pırlantanın zarafetiyle bütünleşerek, şık ve zarif tasarımlarla kendini özel hissetmek isteyen kadınlar için farklı mücevher alternatiflerine dönüşüyor.

Pırlantanın beyaz altın üzerinde kendine özgü yorumuyla abartısız şıklığa vurgu yapan Asgold Gifty kolye, cesur ve kendini ifade etmekten korkmayan stil sahibi kadınları sonbaharda adeta sonsuzlukla bütünlüyor.

En klasik stillerde bile özgürce tarzında farklılık yaratmak isteyenler için ideal bir seçim olan Asgold Gifty ürünlerine sahip olmak için Atasay mağazaları veya Asgold satış noktalarına uğramanız yeterli.

 

Yorumlar

yorum

ASGOLD İLE İLGİLİ TÜM YAZILAR