Mavi’nin Serenay’la “İlk Buluşması” …

Mavi’nin Serenay’la “ilk buluşması” “Çok mu Çok Harika Görünüyoruz”

2014 yılında marka yüzü olarak Türkiye’nin genç yıldızlarından Serenay Sarıkaya’yı seçen Mavi, yeni reklam filmiyle de iddiasını koruyor ve “Çok mu çok harika görünüyoruz” diyor. Güzelliği ve stiliyle kadınların moda ikonu haline gelen Serenay Sarıkaya’nın başrolde olduğu Ali Taran imzalı film, Mavi’nin mükemmel jean’leri ve dünya trendlerini yansıtan zengin kadın koleksiyonuna dikkat çekiyor. İlk buluşma heyecanını konu alan ve Mavi’nin en özel  anlar için şık ve seksi alternatifler sunan koleksiyonunu gözler önüne seren filmde, Serenay Sarıkaya’ya, dünyaca ünlü Brezilyalı model Francisco Lachowski eşlik ediyor.

Sen Serenay’sın Ne Giyersen O!

Mavi 2014 İlkbahar-Yaz reklam filminin tanıtımı için gerçekleştirilen basın toplantısında konuşan, Mavi CEO’su Cüneyt Yavuz, “Mavi yıllardır dünyada ve Türkiye’de tanınan, sevilen, kitleleri peşinden sürükleyen isimlerle bir araya geldi.  Bugün ise ilk defa bir Türk kadını Mavi’nin yüzü oluyor. O da, güzelliği ve stiliyle kadınların moda ikonu haline gelen  Serenay Sarıkaya. Bu kampanyada Serenay’ın etkisini de arkamıza alarak, Mavi kadın koleksiyonunun çeşitliliğine  ve gücüne dikkat çekmek istiyoruz. Kısacası  “Jean Mavi’dir, Moda da Mavi’dir. Mavi kadını şıktır, seksidir ve Mavi’de kendine çok yakışan sayısız alternatif bulur. İlk buluşmada Mavi giyen, ikinci buluşmayı garantiler” diyoruz.  17 yıldır jean pazarının lider markasıyız ve son kampanyalarımızla erkek pazarını alt üst ettik. Şimdi sıra Serenay ile kadın pazarına geldi.  Çünkü Serenay ne giyerse o!” dedi.

mavi-serenay-sarikaya-bulusmasi-03

İlk buluşmada Mavi giyen ikinci buluşmayı garantiler!

Türkiye’nin yükselen kadın yıldızlarından Serenay Sarıkaya ise, “Ben Mavi’yi çağırdım, Mavi de beni duydu! Keşke bir jean reklamı yapsam diye menajerimle konuştuktan iki gün sonra bu haberi aldım ve harika bir başlangıç yaptık. Ben 22 yaşındayım. Mavi de öyle. Bir anlamda birlikte büyüdük. Mavi her zaman giydiğim ve kendime yakın hissettiğim bir marka oldu. Sadece Türkiye değil global başarılarıyla da gurur duyduğum,  “işte bu” dediğim bir marka ile bir araya gelmekten ve bu ailenin bir üyesi olmaktan büyük mutluluk duyuyorum” dedi.

Serenay Sarıkaya, basın toplantısında en sevdiği Mavi’nin, süper skinny Serena olduğunu, hatta bu modelin adını Serenay olarak değiştirmek istediğini söyledi.

Yorumlar

yorum

MAVİ İLE İLGİLİ TÜM YAZILAR