Mavi’de, “#aşıkoldum” Diyenler Kazanıyor! [mavide-asiko...05]

Yorumlar

yorum

mavide-asikoldum-diyenler-kazaniyor-08Mavi’nin Sevgililer Günü’ne özel kampanyası kapsamında âşık oldum diyenler kazanıyor.

5-14 Şubat tarihleri arasında, mağazalardaki #aşıkoldum kartlarını en sevdiği Mavi ürününe takıp, fotoğrafını veya videosunu Twitter, Instagram ya da Vine’da #aşıkoldum hashtag’iyle paylaşanlar, hediye kazanma şansı elde ediyor. Dijital platformları ve mağazaları aşkla buluşturan kampanyaya dileyenler mavi.com üzerinden de katılabiliyor. Yüzlerce kişinin, başta aşık oldukları ürünler olmak üzere, Mavi parfüm, 50 TL’lik hediye çeki, 50 TL’lik Kartuş puan gibi çok sayıda ödüle kavuşacağı yarışmanın detayları asikoldum.mavi.com’dan da takip edilebiliyor.

Mavi’de “Aşkın formülü”nü çözenlere %20 indirim

Mavi’de Sevgililer Günü avantajları bitmiyor. 5 – 14 Şubat tarihleri arasında, yeni sezondan 1 kadın, 1 erkek jean pantolon, jean gömlek ya da jean ceket alanlar %20 indirim kazanıyor. Kendine ve sevdiğine Mavi'nin mükemmel kalıplı jean’lerini seçenler bu özel günde de kusursuz uyumu yakalıyor.

mavide-asikoldum-diyenler-kazaniyor-09

Sevgilisi için en güzel hediyenin peşinde olanlar aradıkları her şeyi Mavi’de buluyor. Sevgililer, vazgeçilmez hediye önerileri arasında yer alan parfümden, aşkın rengi kırmızının hâkim olduğu gömlek ve trikolara, kadın ve erkek için sezonun vazgeçilmezi skinny jean’lerden, rengârenk chino’lara, en havalı trençkotlardan, zengin aksesuvar koleksiyonuna kadar çok sayıda formülü bir arada bulabiliyor.