Mavi, Kıvanç’la “Modada Jean Efsanesi” Yazıyor!

Mavi, Kıvanç’la bu kez “Modada Jean Efsanesi” yazıyor!

Mavi’nin 2013 Sonbahar-Kış reklam kampanyasında, Kıvanç Tatlıtuğ ve dünyaca ünlü top model Barbara Palvin, “Modada Jean Efsanesi” yazıyor. “Bir yaşam tarzı ve özgürlüğü simgeleyen jean’in, kadınlar ve erkekler için vazgeçilmez olduğunu” vurgulayan Ali Taran imzalı reklam filmi, Mavi CEO’su Cüneyt Yavuz ve Kıvanç Tatlıtuğ’un katıldığı basın toplantısında ilk kez gösterildi.

Jean kadın için de erkek için de vazgeçilmezdir!

Yeni reklam filmiyle ilgili açıklama yapan Cüneyt Yavuz, Kıvanç Tatlıtuğ ile bugüne kadar çok başarılı kampanyalara imza attıklarını belirterek “Türkiye’de sektörün lideri olarak dünyaya açılan ilk moda markası olduk ve modada bir jean efsanesi yarattık. Yeni reklam filmimiz bu efsaneye odaklanarak jean’in bir yaşam tarzı olduğuna ve vazgeçilmezliğine dikkat çekiyor. Kıvanç ile bu beşinci filmimiz ve yine olağanüstü bir performans sergiledi. Barbara Palvin de güzelliğinin yanı sıra Kıvanç ile yakaladığı mükemmel uyumla Mavi’nin efsanesine ortak oldu” dedi.

Mavi’yle çalışmaktan büyük mutluluk duyduğunu ifade eden Kıvanç Tatlıtuğ ise “Mavi ile yine çok güzel bir kampanyaya imza attık. Filmde söylediklerim bir jean tutkunu olarak gerçek hislerimi yansıtıyor. Jean, kesinlikle vazgeçilmez bir şey. Kendi kendimeyken yaptığım ve özgür hissettiğim anların filme taşınması, gerçek hayattaki Kıvanç gibi hissetmemi sağladı. Bu duygunun filmi izleyenlere de geçeceğinden eminim. Mavi gibi  efsaneler yaratan bir markanın yüzü olmaktan gurur duyuyorum.” dedi.

Kıvanç’ın en sevdiği Mavi Jean’ler dar  kalıbıyla dikkat çeken; Jake ve Marcus.

mavi-2013-sonbahar-kis-reklam-kampanyasi (3)

Yorumlar

yorum

MAVİ İLE İLGİLİ TÜM YAZILAR