Massimo Dutti 2013 Mayıs Koleksiyonu

massimo-dutti-2013-mayis-09Zarif, kadınsı bir yetenek ile muhteşem parçaları bulur ve harika bir görünüm için her zaman bazı stil ipuçlarını kullanıp analiz edersiniz. Massimo Dutti’de her zamanki gibi şık seçimlerin sizin için zahmetsiz olmasına karşın klas bir havası ve cazibesi vardır.

Bu Massimo Dutti 2013 koleksiyonu ile elbiselere güçlü bir vurgu yapabilirsiniz. Hafif kumaşları ile sıcakta ve hareket anında zarif ve cazibeli hissederken maksimum özgürlüğü de tadacaksınız. Çok yönlülük mü arıyorsunuz? Tek renkli bir parça seçin. Daha fazla görsel çekicilik mi arıyorsunuz? Soyut baskılı bir parça anında tüm ilgiyi çekmenizi sağlayacaktır.

Çok yönlü olmak için siyah, beyaz veya bunları kombin etmek zorunda değilsiniz. Massimo Dutti Mayıs 2013 de şaşırtıcı yenilikler getiriyor. Tüm minimalist vurgulara rağmen bu sezon tamamen farklı bir İspanyol görünümü sağlıyor.

Aksesuarlar cephesinde Massimo Dutti 2013 de geniş leopar çerçeveli güneş gözlükleri, düz sandaletler, metal takılar, şık çantalar, hasır şapkalar ve bir çok muhteşem seçenek getiriyor. Küçük bir uğraş ile yeni sezonun bu stil fikirlerini kullanın.

Yorumlar

yorum

MASSIMO DUTTI İLE İLGİLİ TÜM YAZILAR