Marks & Spencer 2014 İlkbahar Yaz Koleksiyonu

marks-spencer-2014-ilkbahar-yaz-41İngiliz marka tarafından yayımlanan yeni koleksiyonun hatları ve parçaları diğer sezonlara göre farklılık göstermektedir. Ünlü markanın son bir kaç sezondur satışlarında düşüş yaşamaktaydı. Bu yüzden bu yeni değişimin markanın dönüm noktası olup olmayacağını merak konusu.

Yeni koleksiyon ile Marks & Spencer, gençlere yönelmiş ve onlara hitap etmeye çalışmış. Bu yüzden yeni yaratıcı yönetmeni Belinda Earl’ın gözetiminde Marks & Spencer 2014 ilkbahar yaz koleksiyonu farklı ve yeni bir yönde örnek teşkil ediyor.

Yeni sezonda minimalist tasarımlar, 90’lardan ilham alan şık elbiseler, yarım ve pencere detaylı üstler, renkli deriden parçalar ve bir çok yeni trend Marks & Spencer 2014 ilkbahar yaz koleksiyonunda yerini alıyor.

Koleksiyonda çok sayıda tek renkli modern parça olmasına rağmen baskılı kumaşlar hemen göz önüne çıkıyor. Çiçek baskılı pantolonlar, etnik ve grafik desenler ya da kimonodan ilham alan harika ceketler muhteşem koleksiyon parçaları arasında yer alıyor. Yeni alternatifler, modern, seksi, ve klas bir görünümü tanımlarken, aksesuarlarda da pratik el çantaları, metalik ayakkabılar, zarif kolyeler yeni sezonda da kıyafetlerinizi kombinleyebileceğiniz harika seçeneklerden oluşuyor.

Yorumlar

yorum

MARKS & SPENCER İLE İLGİLİ TÜM YAZILAR