Marks & Spencer 2013 Sonbahar/Kış Koleksiyonu

marks-spencer-2013-sonbahar-kis-11Marks & Spencer 2013 sonbahar/kış koleksiyonunu açıklaması markanın sadık hayranlarını heyecanlandırdı. Marks & Spencer’in 2013 yazında yakaladığı çizgi harika olunca sonbahar içinde şaşırtıcı alternatifler sunacağı düşünülüyordu. Markanın yeni stil direktörü Belinda Earl, altı aylık bir araştırma süreci geçirerek yeni döneme de sayısız heyecan verici seçenek getirdi.

Belinda Earl yeni bir çizgi ve yeni bakış açıları ile gelen değişiklikler hakkında şunları söyledi:
Mükemmel düzenlenmiş koleksiyonlarda Marks & Spencer temel değerlerini savunurken yenilik ve tasarımlardan ilham almaya devam ediyor ve yeni sezon içim ruh halinizle uyumlu tasarımları kadınlık formunuzu öne çıkarıyor.

Ağustos ayı sonlarında muhteşem kreasyonları sunacak markanın, olağanüstü kalitesi ve kendine güvenen tarzı odak noktası olmaya devam ediyor. Lüks deriler, imitasyon kürk parçalar, hayvan temalı desenler ve baskılar, ekoseler, kısa dantelli elbiseler, uzun kollu payetli elbiseler, uber şık montlar, zarif soyut unsurlar ve sayısız seçenek yeni sezon için kadınsı yönünüzü ortaya çıkaracak.

Marks & Spencer 2013 sonbahar/kış koleksiyonunda moda seçenekleri kadar aksesuar seçenekleri de çok fazla. Kolyeler, punktan ilham alan bilezikler, harika gece ayakkabıları, retro güneş gözlükleri, renkli deri eldivenler, muhteşem renkli çantalar ve kısacık botlar gibi marka tarafından hazırlanan güzellikler de önümüzdeki aylarda raflarda yerini alacak.

Yorumlar

yorum

MARKS & SPENCER İLE İLGİLİ TÜM YAZILAR