Magicform’dan Dantel Egemenliği

Magicform’un 2013 İlkbahar / Yaz “Sonsuz Sevgi” Koleksiyonunun içerisinde yer alan “Dantel Egemenliği” Serisi ile, iç çamaşırı çekmecenizi farklılaştırın

MAGICFORM’un, klasikten uzak ve bir o kadar da feminen duyguları barındıran kadından ilham alarak tasarladığı “Dantel Egemenliği” Serisi ile, iç çamaşırı çekmecenizi farklılaştırın. Antik Mısır’dan bu yana süregelen dantelin egemenliğinde hayat bulan Seri, lacivertin ve mavinin kışkırtıcı tonları ve vizon renginin beyaz ile buluşması ile hazırlandı.

Markanın geniş bir beden ve kesim yelpazesinde hazırladığı “Dantel Egemenliği” Seri’sindeki 3 parçalı tasarım, seksapeli yaz aylarının tazeliği ile birleştirirken, iç giyimin dış giyim olarak da kullanılabileceğini bilen modern kadının favorisi olan body’ler ise alternatif stillerini dışa vurmak isteyenlerin vazgeçilmezi olmaya aday.

MAGICFORM’un “Dantel Egemenliği” Seri’si; markanın Nişantaşı Valikonağı Caddesi ve Kanyon Alışveriş Merkez’inde bulunan konsept mağazalarında, Türkiye’de 200’ü aşkın satış noktasında, Boyner ve Debenams zincirlerinde ve www.magicformshop.com online alışveriş sitesinde kendi değerini bilen kadınların beğenisine sunuldu.

Yorumlar

yorum

MAGICFORM İLE İLGİLİ TÜM YAZILAR