MacKenzie – Childs İlk Kez ve Sadece Beymen Home’larda

Tasarımlarıyla fark yaratan Amerikalı MacKenzie – Childs, ilk kez ve sadece Beymen Home’larda…

New York’ta 1983 yılında evli bir çiftin hayallerini gerçekleştirmesiyle ortaya çıkan MacKenzie – Childs, fark yaratan tasarımlarıyla ilk kez ve sadece Beymen Home’larda satışa sunuluyor. 30 yıldan fazla tasarım alanındaki çizgisini korumaya devam eden ve koleksiyonerlerin yakından takip ettiği marka, ressamlar tarafından boyanan el yapımı mobilya ve aksesuarlarla yaşadığı evi ve ortamı farklı kılmak isteyen dekorasyon tutkunlarına hitap ediyor.

Her yıl koleksiyonuna eklenen 700’ün üzerinde yeni ürünle ruhunu canlı tutan MacKenzie-Childs, country tarzını şehir hayatıyla birleştirerek özgün tasarımları evlere taşımaya devam ediyor. Tasarımlar son haline gelene kadar oldukça titiz ve disiplinli bir süreçten geçiyor. MacKenzie – Childs’ın imzası haline gelen “Courtly Check” deseni, markanın ana desenini oluşturuyor. Satranç tahtasını anımsatan siyah-beyaz kareli görüntüye sahip desen, fırça darbeleri ile mavi, mor, yeşil ve sarı gibi farklı renkler kullanılarak çeşitlendiriliyor. Bu desenler birbirinden farklı obje ve mobilyadan oluşan ürün yelpazesinin geneline yayılıyor. Koleksiyondaki parçaların kendi aralarında kombin oluşturma imkanı sağlaması, markanın bir diğer özelliğini gözler önüne seriyor. “Parchment Check”, “Aurora” ve “Flower Market” gibi diğer desenlerle kombinlenen “Courtly Check” değişik tarzlar elde edilmesine olanak veriyor.

Mackenzie – Childs’ın öne çıkan ürünleri arasında el yapımı objeler ve mobilyalar yer alıyor. Halı, perde ve mutfak eşyaları, yemek takımları gibi farklı kategorilerde 2000’e yakın ürün gamıyla hizmet veren markanın el yapımı seramik ürünleri ve mobilyalarından yalnız birer adet üretiliyor. Sıradışı ve eğlenceli formdaki çaydanlık, kupa ve vazorların yanı sıra çerçeve ve kavanozlar en çok tercih edilen ürünler arasındaki yerini alıyor.

Yorumlar

yorum

BEYMEN İLE İLGİLİ TÜM YAZILAR