Rahatlık İçin Lycra® Kullanın!

lycra-urunleri-01Daha şık, etkileyici ve rahat görünmek için LYCRA® elyaflı ürünlerini tercih edin!

Jean ve gömlekten tutun da çorap ve iç giyime kadar birçok markanın ürünlerinde tercih ettiği LYCRA® elyafı, üstün esneme ve geri toplama performansı, sağladığı hareket özgürlüğü, vücuda uyumu, dayanıklı ve rahat yapısı ile hayatımızın ayrılmaz bir parçası olarak yer almaya devam ediyor.

Hareket özgürlüğü, etkileyici bir görünüm ve rahatlık ile yeni bir devri başlatan LYCRA® markası o güne kadar hayal bile edilemeyen tasarımlara ilham verdi ve adeta kendi tenimiz gibi olan, rahat ve vücuda uyumlu giysilerin oluşmasını sağlayarak tüm dünyanın beğenisini kazandı.

Diz izi yapmayan pantolonlar, kolay kolay kaçmayan kadın çorapları, üzerimize tam oturan takım elbiseler, vücudu şekillendiren iç giyimler, performansı artıran spor kıyafetler gibi severek kullandığımız neredeyse tüm kıyafetlerimizin arkasındaki güç olarak bilinmekte.

LYCRA® elyaf markası, birçok farklı kategorideki üründe hayatımızın önemli bir parçası olarak yer alırken Türkiye ve dünyada önde gelen markaların tercihi olarak ön plana çıkıyor. Aralarında ünlü tasarımcı Zac Posen, trendy hazır giyim markaları La Perla, Chantelle, Speedo gibi pek çok ünlü dünya markasının tercihi olma özelliğini sürdürüyor.

INVISTA’nın inovasyonları dünyaca ünlü markalarda kullanılıyor, yeni nesil giysilere ilham veriyor. Nefes kesen tasarımlarıyla ünlü iç giyim markası La Perla, Shape Couture koleksiyonunda, LYCRA® Beauty kumaşı kullanarak vücut hatlarını şekillendiren, çok daha kadınsı, kullanımı rahat ve çekici bir etki yarattı.

Daha uzun süre kullanım, etkileyici bir görünüm, kendimizi çok daha rahat, güvende hissetmemizi sağlayan özellikleri ve çok daha fazlası için tüm giyim ürünlerimizde özellikle LYCRA® etiketini aramamız gerekiyor.

 

Yorumlar

yorum