Farklılık Arayan Annelere Özel Hediyeler!

Avrupalı kadınların gardıroplarının vazgeçilmezi LOVE’N FASHION PARIS’in yeni koleksiyonunda anneleri mutlu edecek; feminen, trendi ve sofistike parçalar bulunuyor.

Farklılık arayan ve lüks giyinmeyi seven kadınların markası LOVE’N FASHION PARIS, Anneler Günü’nde annesine alacağı hediyeye henüz karar verememiş olanların imdadına yetişiyor.

Yeni sezonun trendlerini kendine özgü çizgisiyle harmanlayan markanın koleksiyonunda volanlı eteklerden detaylı ceketlere, pantolondan elbiseye ve bluza kadar çok farklı parçalar bulmak mümkün. Şık görünümleri sporlaştıran bluz ve trikoların dikkat çektiği koleksiyonda ağırlıklı olarak siyah, beyaz, ekru, mavi, mint yeşili, toprak ve pastel tonları kullanılıyor.

Carnevale mağazalarında Fashion Factory’nin distrübitörlüğünde Türkiye’deki modaseverlerinin beğenisine sunulan LOVE’N FASHION PARIS’in koleksiyonları aynı zamanda mono brand mağazalarında da satışa sunuluyor.

 Markanın mono brand mağazaları AtaköyA Plus Alışveriş Merkezi ve İzmir Alsancak’ta bulunuyor. LOVE’N FASHION PARIS, Carnevale mağazaları adı altında ise İstinye Park AVM, Palladium AVM, Capacity AVM ve AnkaraCepa AVM’de satışa sunuluyor. 

Yorumlar

yorum