Lee ile Oduncu Gömlekleri Geri Döndü!

2013 kışının simgesi haline gelen oduncu gömlekler, Lee tasarımı ve farklı formlarıyla gardıropların da en önemli parçaları oluyor. Hem günlük hayatta, hem de iş hayatında kullanılabilen markanın oduncu gömlekleri, şıklığı ve rahatlığıyla dikkat çekiyor. Gardırobun joker parçalarından olan bu gömlekler, Lee’nin Logger Jean’larıyla rahatlıkla kullanılabiliyor.

Kadın koleksiyonunda yer alan ve farklı renklere sahip oduncu gömlekler, deri ceketlerle daha maskülen, yağmur çizmeleriyle gerçek bir oduncu tarzı, kalın örgü hırkalarla konforlu ve salaş bir görünüm sağlıyor. Kadınlar oduncu gömleklerini mini elbiselerin üstüne giyerek güçlü bir görüntü sağlayan Texas ruhunu da yansıtıyor.

En özel yılbaşı hediyesi…

Lee 2013’ün bitmesine sayılı günler kala en özel yılbaşı hediyesi alternatifi oluyor. Sevdiklerinizin üstünden bir an bile çıkarmak istemeyecekleri, kış soğuklarından koruyacak bereler, kazaklar ve montlar markanın dikkat çeken ürünlerinin başında geliyor. Markanın ikonik jeanları, şalları, kemerleri ve çantaları ise yeni yıl coşkusunu, en renkli ve en cool haliyle yaşatmak isteyenlerin tercihi oluyor.

 

 

Yorumlar

yorum

LEE İLE İLGİLİ TÜM YAZILAR