Blue Label Çizgisiyle Sezonda Lee Farkı

Bu sezon Lee® Jeans, ikonik kesimleri yeni ve rafine bir tarzla sunarak kendi zengin geleneğine çağdaş bir yorum getiriyor. Yüksek kaliteli yumuşak kumaşlarıyla, premium seviyede dayanıklılık ve konfor sunan, tasarımlarıyla şehirli ve kendine güvenen erkeğin vazgeçilmezleri arasında yer alan Lee® Blue Label Koleksiyonu, bu sezon farkını ortaya koyuyor.

lee-blue-label-01

Şık olduğu kadar, her durum ve okazyona uyum sağlayan fonksiyonel tasarımlarıyla da öne çıkan Lee® Blue Label Koleksiyonu bu sezon, 5 farklı denim kesiminin yanı sıra, tamamlayıcı ve birbirinden uyumlu üst ürünleriyle de öne çıkıyor. Kalitesini çizgilerine yansıtan marka, Doer shirt denim gömleğiyle son dönemlerde yükselişini sürdüren jean gömlek modasına imzasını atıyor. 2 cepli Washed Blue gömlek ise üzerindeki küçük desenleriyle retro bir görünüm sağlıyor.

Üretim aşamasında ekolojik bir bilinçle hareket etmesiyle öne çıkan Lee®, premium mavi-siyah Lazer Worn modelinde olduğu gibi, modellerinde çok daha az su, enerji ve boya sarfiyatında bulunuyor. Avrupa’nın en kaliteli atölyelerinde üretilen ürünler, yüksek kalite, dayanıklılık ve konfordan ödün vermiyor.

Yorumlar

yorum

LEE İLE İLGİLİ TÜM YAZILAR