Lee 2013 Yaz Koleksiyonu

Dünyanın önde gelen denim markalarından Lee®, premium kaliteye sahip birbirinden renkli kadın ve erkek koleksiyonlarıyla güneşe göz kırpıyor!

Kadın ve erkeklerin vazgeçilmez parçası olan jeanler, bu yaz Lee® ile yeniden hayat buluyor. Parlaklığını yaz güneşinden alarak tasarlanan, sezonun moda renkleri mavi, yeşil, pembe ve sarının hâkim olduğu koleksiyon, bu yaz herkesi renklerin büyülü dünyasında bir yolculuğa çıkarıyor. Markanın yaz koleksiyonundaki parçalar, sezon modasının en trend parçalarını oluştururken, ince kumaşlarıyla da konfor ve rahatlık sunuyor.

Lee®’den gökkuşağının renklerini taşıyan kadın koleksiyonu…

120 yılı aşkın süredir kalitesinden ödün vermeden tüketicilerini denim rahatlığıyla buluşturan Lee®, yaz sezonuna cesur parlak renkler ve yumuşak neon tonlarla merhaba derken; modern çizgilerin ve yumuşak tonların hâkim olduğu kısa şort ve ceketlerle yaz mevsiminin tüm özgür ruhunu bedenlere aşılıyor. Cesur ve parlak renklere sahip modelleri Scarlett, Jade, Marion ve şık mini etekleriyle Lee®, renklerin kışkırtıcılığı ve karşı konulamazlığını yazın en özgün stil kombinleriyle buluşturuyor.

Lee® erkekleri bu yaz daha renkli ve iddialı…

Lee® yeni sezon koleksiyonunda yer alan chino pantolon ve şort serisiyle, özgün kalıpları ve renkleri bir arada sunuyor. Premium kalitedeki yumuşak kumaşıyla yazın bunaltıcı sıcağını hafifleten marka, rahatına ve görünümüne özen gösteren erkeklerin beğenisine sunuluyor. Hem normal, hem de dar kesim olmak üzere erkeklere farklı kalıplar sunan Lee®, iddialı tarzıyla öne çıkmak isteyen erkeklerin tercihi oluyor.

Yorumlar

yorum

LEE İLE İLGİLİ TÜM YAZILAR