Yeni Doğan Bebeğinize Özel Sağlıklı Ürünler LC Waikiki’de

Bebek kıyafetlerinin sağlığı ve güvenliği için günde 700’ü aşkın laboratuar testi yapan LC Waikiki ”2014 İlkbahar New Born Koleksiyonu” ile birbirinden güzel ürünleri yeni doğan bebeklerinize giydirmeye devam ediyor.

Moda ve perakende sektörünün öncüsü LC Waikiki, en değerli varlıklarımız bebeklerimiz için birbirinden güzel temalarla renkli, farklı ve en önemlisi de sağlıklı bir koleksiyonla bahara merhaba diyor. Günde 700’ü aşkın ekolojik laboratuvar testi yapan, her modelden örnekleme seçilen numunelerde zararlı kimyasal olup olmadığını araştıran LC Waikiki’de, bebeklerinizi hem şık hem güvenle giydirebilirsiniz. Bebek kıyafetlerinin yutulabilen küçük parçalardan ve zarar verebilecek keskin unsurlardan arındırılmasına kadar her ayrıntıyı düşünen LC Waikiki, anne babaların vazgeçilmez tercihleri arasında yer alıyor.

Bu sezonda canlı renklerin yanı sıra beyaz, pembe ve mavi renklerin ağırlıklı olduğu 9,90 TL’den başlayan ikili çıtçıtlı bodylerden hastane setlerine, pijama takımından ikili altlara kadar zengin bir ürün yelpazesi yeni anne baba olanları bekliyor.

Birbirinden sevimli koleksiyonlarla tanışın

2014 İlkbahar New Born Koleksiyon’unda oldukça renkli temalarla bebekler yine çok sevimli. “Cute Ladybug” koleksiyonunda sevimli uğurböceği ve arkadaşı kelebek, puan ve ince çizgilerin bir arada kullanıldığı yelek, ikili çıtçıt body, ikili alt ve üçlü setlerde maceradan maceraya koşuyor.

“Panda and Cherry” koleksiyonunda kız panda ve en sevdiği yiyecek kiraz, tırtıl ve minik kurt arkadaşı temaları işlenirken, “Marine Dog” temasında ise korsan köpek ve arkadaşı korsan papağanının gemideki maceralarından esinleniliyor. Şık tulumlar, uzun kol ve kısa kol bodyler, tekli üst ve altlar, sevimli ayıcık karakteri ve arabalarla “Car & Bear” koleksiyonunda hayat buluyor.

Süslü kedi, patenli fil, mint yeşili, pembe, sarı, narçiçeği ve mor gibi canlı renklerle yeni doğan bebekleri “Cute Animal Line” koleksiyonuyla renkli bir dünyaya çağırıyor. LC Waikiki “2014 İlkbahar New Born Koleksiyonu”nu daha yakından görmek ve alışveriş keyfini doyasıya yaşamak için LC Waikiki mağazalarını ve yenilenen www.lcwaikiki.com adresini ziyaret etmeyi unutmayın.

LC Waikiki Mağazacılık hakkında

1985 yılında Fransa’da doğan LC Waikiki, 1997 yılında bugünkü LC Waikiki Mağazacılık tarafından satın alındı. Perakende ve mağazacılık anlayışıyla birçok markaya örnek oluştururken, “iyi giyinmek herkesin hakkı” misyonu ve “ulaşılabilir moda” anlayışıyla Türkiye’yi giydiren marka, büyüme serüvenini 17 yıldır hem yurt içi hem de yurt dışında sürdürüyor. 2009 yılında yurt dışı yatırımlarına başlayan LC Waikiki Mağazacılık, Avrupa’daki ilk LC Waikiki mağazasını Romanya’da açtı. Bugün, Türkiye’deki 72 ilde 383 ve yurt dışında19 ülkede 80’i aşkın mağazaya sahip olan LC Waikiki, 2014’ü 25 ülkede 130’u aşkın mağaza ile kapatmayı hedefliyor.

 

Yorumlar

yorum

LEVI'S İLE İLGİLİ TÜM YAZILAR