LC Waikiki Anneler Günü’nü Özel Koleksiyonlarıyla Kutluyor!

lcw-anneler-gunu-26Moda perakende sektörünün lideri LC Waikiki, Anneler Günü’nü birbirinden güzel koleksiyonlarıyla karşılıyor. LC Waikiki’nin çiçekli, puantiyeli ve monochrome gibi renkli parçalardan oluşan “İlkbahar/Yaz’14” koleksiyonları, anneleri şımartacak birbirinden özel seçenekler sunuyor.

“İyi giyinmek herkesin hakkı” mottosu ile herkes için modayı ulaşılabilir kılan LC Waikiki, Anneler Günü’ne “İlkbahar/Yaz’14” özel koleksiyonları ile merhaba diyor. Pantolondan bluza, ince elbiselerden t-shirte kadar geniş bir ürün yelpazesi sunan LC Waikiki, annesini şımartmak isteyenleri modern, şık ve yaratıcı hediye alternatifleriyle buluşturuyor.

LC Waikiki, çiçek, puantiye ve monochromo desenlerini canlı renklerle buluşturduğu koleksiyonlarını, “iyi giyinmeyi” seven annelerin beğenisine sunuyor. Floral etkileri, elbise, etek ve bluzlarda ön plana taşıyan koleksiyon, modern ve minimal siluetlerin yanı sıra vektörel çizgiler ve geometrik desenlerden de izler taşıyor.

LC Waikiki ayrıca “ETRIEL” adlı parfümünü de bu güne özel olarak satışa sunuyor. Egzotik yeşil elma, yasemin çiçeği, amber kokusu, gül yaprakları ve sandal ağacı esanslarından oluşan “ETRIEL” anneler için alternatif bir hediye seçeneği oluşturuyor.

Anneleri sevindirecek renkli hediye alternatiflerine tüm LC Waikiki mağazaları ve www.lcwaikiki.com sitesinden ulaşabilirsiniz.

 

Yorumlar

yorum

LC WAIKIKI İLE İLGİLİ TÜM YAZILAR