LC Waikiki 2013 Genç Koleksiyonu

LC Waikiki’den Kendi Dünyasının Yıldızı Olanlara Özel Koleksiyon

LC Waikiki İlkbahar Genç Koleksiyonu’nun Birbirinden Özel Tasarımları ile Stiline Kendi Dünyanı Yansıt!

lcw-ilkbahar-genc-01LC Waikiki Genç Koleksiyonu yaza hazırlanırken renkli bir başlangıç yapıyor. Marin etkisi ile denizci ruhunu yaşatan LC Waikiki Genç Erkek Koleksiyonu, graffiti tekniği ile yazılan t-shirtleri sayesinde bahar stiline cool bir duruş kazandırıyor. LC Waikiki Genç Erkek Koleksiyonu’nda yer alan ekoseli gömlekler ile renkli kombinler yaparak birçok farklı stile sahip olmak ise çok kolay. Göze çarpan diğer bir detay da Colorfull Line Koleksiyonu’nda yer alan hayvan baskılı t-shirtler. Renkli ve canlı imaj baskısı ile fark yaratmanıza fırsat veriyor, her daim fark edilmenizi sağlıyor.

Maceracı ve gezgin ruhunu elden hiç bırakmayanlar için özel olarak tasarlanan Neon Line’da ise hoş bir okyanus etkisi hissediliyor. Turkuvaz rengin dinginliği ile tasarlanmış t-shirtlerde balık baskıları hakim. Rahat kesim pantolonları ve okyanus etkisi ile Neon Line, sizi adeta yazın en sıcak günlerine hazırlıyor.

Renkli, sıra dışı ve trendleri takip eden genç kızlara özel olarak hazırlanan LC Waikiki İlkbahar 2013 Genç Kız Koleksiyonu’nda ise rengarenk bir sezon sizi bekliyor! Sorbet Tropic Koleksiyonu için mercan ve mavinin, turuncu ve ekrunun kombinasyonu ile oluşturulan tasarımlar adeta birer meyve festivalini çağrıştırıyor. Renklerin dansı ile tasarlanan ve üzeri genç kızlara özel mottolarla bezenmiş t-shirtler de koleksiyonun olmazsa olmaz parçaları arasında. Renkli skinny capri pantolonlar, özel baskılı renk desenli t-shirtler, neon renklerle hazırlanmış üstler ve tulumlar bahara rengarenk bir giriş yapmanızı sağlayacak.

Baharın gelişini anlatan okyanus renklerinden ilham alan LC Waikiki İlkbahar Genç Kız Koleksiyonu’nda göz alıcı bir diğer tema ise Sail Away. Marin etkisi nedeniyle mavi ve ekru renklerin hakim olduğu koleksiyonda romantik detaylar da ön planda. Kuş desenli baskıları tamamlayan trikolar ve dantel detaylar ile baharın ritmini içinizde hissedeceksiniz. Stilinde hem asi hem de sevimli ögeleri birlikte barındıran genç kızlar için tasarlanmış Rockabilly Sweatheart Koleksiyonu ise, 1950’lerin retro havasından ilham alıyor. Pastel tonlar, şeker pembeler ve siyah rengin hakimiyeti; puantiye, milkshake ve dondurma baskıları ile birleşiyor. Pilise etekler ile kombinlenen sweatshirtler ise bu baharda trendleri sizin belirmenizi sağlıyor.

Yorumlar

yorum

LC WAIKIKI İLE İLGİLİ TÜM YAZILAR