Lacoste İlkbahar/Yaz Erkek Koleksiyonu

Lacoste erkek koleksiyonu 2013 ilkbahar/yaz sezonuna, birbirinden şık ve kaliteli ürünlerle merhaba diyor. Tarz sahibi erkekler, Lacoste ilkbahar/yaz erkek koleksiyonunda stilinize uygun konforlu alternatifler bulmanız mümkün. Her zaman şık ve iddialı gözükmek isteyen erkekler, Lacoste yeni sezon ürünleri birbirinden canlı ve enerjik renkleri ile sezonda fark yaratmanızı sağlayacak, sizleri heyecanladıracak.

Sarı, mavi, yeşil ve turuncunun hakim olduğu ilkbahar/yaz sezonunda, rengarenk keten pantalonlar, klasik lacoste tişötler, kısa şortlar, gömlekler ve yağmurluklar kaliteyi ve rahatlığı birlikte arayan erkeklerin vazgeçilmezleri arasında olacak. Tarzınıza uygun ürünlerin yanı sıra, her zaman rahatlıkla kombinasyon yapabileceğiniz, şapka, güneş gözlüğü, ayakkabı, çanta ve kemerlerle şıklığınızı tamamlayabilirsiniz.

Eğlenceli, dinamik ve renkli parçalarla her zaman kaliteyi hedefleyen Lacoste, yeni sezonda nefesleri kesecek koleksiyonu ile karşınızda! Lacoste 2013 ilkbahar/yaz erkek koleksiyonunu herkesten önce ilk siz keşfedin!

 

 

Yorumlar

yorum

LACOSTE İLE İLGİLİ TÜM YAZILAR