Koton 2013 İlkbahar/Yaz Kataloğu

2013 İlkbahar Yaz sezonunda Koton 3 çarpıcı silüeti bir arada sunuyor. Siyah ve beyazın modern kontrastı, tropik renklerin baş döndürücü panoraması, uçuşan ve yumuşak dokuların karşı konulmaz çekiciliği ile Koton kadını bu yaz daha canlı ve gösterişli.

koton-2013-yaz-katalogu-14Büyük Kontrast

Koton 2013 İlkbahar/Yaz Koleksiyonu, “Büyük Kontrast” temasını, baharın en çarpıcı silüetini Siyah ve Beyaz’ın grafik birlikteliğiyle sunuyor. Dama desenler, enine ve boyuna blok çizgiler, puantiye ve pötikareler; 60’lı yılların unutulmaz moda ikonu Edie Sedgewick’in modernist grafik tavrını günümüze uyarlıyor. Dev dama desenli A-kesim etekler, yine aynı desende bluzlarla kombinleniyor. Çubuk çizgi mini şortlar, bambaşka desenlerde bluz ve ceketlerle beraber kullanılıyor. Hem gündüz, hem gece kullanılan siyah-beyaz grafik çizgili, kabarık etekli elbiseler göz alıyor. “Büyük Kontrast”; temiz beyazlar, şık siyahlar, parlak-mat bir arada kullanılan dokular, üç boyutlu malzemeler, grafik ve volümlü formlar ile şüphesiz sezonun en modern, en çarpıcı silüeti…

koton-2013-yaz-katalogu-22Miami Sun

Koton 2013 İlkbahar-Yaz Koleksiyonu, “Miami Sun” teması oranj, palmiye yeşili, ruj kırmızısı, limon sarısı, turkuaz ve krema tonları gibi Miami’nin göz alıcı renk panoramasından yola çıkıyor. Parlak jakarlar ve brokarlar, altın ve gümüş ipliklerle dokunuyor. Palmiye yeşili ve altın tonlarını tropik floral desende buluşturan mini şortlar, üç boyutlu güpur bluzlar ve limon sarısı biker montlarla sunuluyor. Krema tonlarında dantel kaplama cigarette pantolon, sarı-beyaz dantel efektli minik kolsuz gömlekler ile eşleşiyor. Oranj, pembe ve yeşil tropik desenler, parlak brokar, sim, dantel ve güpurlar, altın ve gümüş efektlerle “Miami Sun”, sezonun en sürprizli, renkli ve gösterişli gardrobu olmaya aday.

koton-2013-yaz-katalogu-15Doğu Renkleri

Koton 2013 İlkbahar-Yaz Koleksiyonu, “Doğu Renkleri” teması, Yakın ve Uzak Doğu’nun göz alıcı desenlerini, uçuşan dokularını ve egzotik renklerini bir araya getiriyor. Dragon kırmızısı, çini mavisi, egzotik turuncu, beyaz, lacivert, sarı ve gül rengi, altın tonları ile kombinleniyor. Şeffaf dokular, göz alıcı desenler arasına yerleştiriliyor. Çini, şal, manzara, egzotik kuş ve çiçek desenleri; uçuşan pantolonlar, kimono bluzlar, tunikler ve kaftanlara uygulanıyor. Yumuşak ipekliler, incecik kotonlar ve transparan dokular ile Doğu-ilhamlı bu silüet, sıcak yaz için karşı konulamaz çekicilikte.

Yorumlar

yorum

KOTON İLE İLGİLİ TÜM YAZILAR