Koton 2013 İlkbahar/Yaz Çocuk Kataloğu

koton-2013-cocuk-katalogu-01Koton Kids 2013 İlkbahar-Yaz Koleksiyonu tüm çocuklara uygun fiyatlı ve günün her saati her okazyonuna uygun trendi ürünler sunuyor. Modayı seven anne babaların stil sahibi çocukları için tasarlanmış bu koleksiyon, çocuklar kadar eğlenceli ve rahat.

Country Cool”, “Sörf”, “Bale Sınıfı”, “Uptown Kids” ve “Happy Tropics” koleksiyonlarını sunan Koton Kids 2013 İlkbahar-Yaz, küçük yaşta stillerini oluşturmaya başlayan çocuklar için moda eğlenceli bir oyuna dönüyor.

Doğal ve beyaz dokular, alternatif denimler, lacivert, parlak kırmızı, yeşil ve doğa tonlarının yer aldığı koton elbiseler, minik gömlekler, denim şortlar ve salopetlerden oluşan Koton Kids 2013 İlkbahar-Yaz “Country Cool” koleksiyonları en son trendleri yansıtıyor. Erkekler için tasarlanmış ormancı gömlekleri, denim bermudalar çocuklara sınırsız hareket özgürlüğü veriyor.

Koton Kids 2013 İlkbahar-Yaz “Sörf” koleksiyonu, küçük denizcilere lacivert, beyaz, kırmızı, elektrikli mavi, parlak turuncu ve yeşil renkleri ile baharın yumuşak havasını yansıtıyor. Erkeklerde denizci çizgiler, marin-print tişörtler ve koton şortlar; kızlar için taze koton elbise, çizgili tişört ve mini eteklerler göze çarpıyor.

Sezonun trendlerinden renkli tül tütülerin ön plana çıktığı “Bale Sınıfı” Koton Kids 2013 İlkbahar-Yaz koleksiyonu neon, pembe, elektrik mavisi, parlak mercan ve beyazlardan oluşuyor. Renkli tül etekler, polka desen tişörtler ve tozluklar minik kızların rüyalarını gerçekleştiriyor.

60’ların havasını yansıtan Koton Kids 2013 İlkbahar-Yaz “Uptown Kids” koleksiyonunda dondurma tonları, nane, akua, toz mavi, lacivert, siyah ve beyaz renkleri hakim. Erkekler için pike polo tişörtler, yaz gömlekleri, trikolar, blazer hafif ceketler ve koton şortlarla kombinleniyor. Kızlar ise A kesim elbiseler, dokulu etekler, minik koton gömlekler ve şık hırkalarla fark yaratıyor.

Koton Kids 2013 İlkbahar-Yaz Happy Tropics koleksiyonu, minikler için tropik ilhamlı renk ve desenleri sunuyor. Yaz elbiseleri, rengarenk minik şortlar, spagetti askı bluzlar ve mini etekler kız gardroplarının vazgeçilmezi oluyor. Erkekler ise tropik desenli tişörtler, renkli koton şortlar ve hawaii gömlekleriyle plajların en trendi görünümünü yansıtıyor.

Yorumlar

yorum

KOTON İLE İLGİLİ TÜM YAZILAR