Ketenin Hafifliğini Abdullah Kiğılı Farkıyla Hissedin

 

KiğılıYaz aylarının vazgeçilmez kumaşı keten, Abdullah Kiğılı yaz koleksiyonunda maskülen desenlerle işlenerek sunuluyor. Yazın serinliğini koleksiyonun her detayında yaşatacak olan Abdullah Kiğılı, keten ürünleriyle tarz sahibi erkeklere sesleniyor.

Yaz aylarında en çok tercih edilen kumaşlardan biri olan keten, Abdullah Kiğılı koleksiyonunda hayat buldu. Desen ve renkleriyle yaz aylarının tüm enerjisini üzerinizde hissedeceğiniz keten koleksiyonunda, zengin model ve renk seçenekleri sizleri bekliyor.

Terletmeyen ve hava geçiren özelliği ile yazın sıcak iş günlerinde tüm gün rahatlıkla giyebileceğiniz Abdullah Kiğılı keten takım elbise koleksiyonu, çizgili kumaşlarla hazırlandı. Keten saflığında ve Abdullah Kiğılı kalitesinde hazırlanan takım elbiselerde bu yılın favori rengi mavi kullanıldı. Hem rahat hem de şık giyinmeyi seven erkekler için üretilen takım elbiseler, Abdullah Kiğılı erkeği için özel olarak üretildi.

Yaz Renkleri Keten Ceketlerde
Erkeklerin şıklığını tamamlayan ceketler ise Abdullah Kiğılı farkıyla yeniden yorumlandı. Günün her saati kullanım kolaylığı ve şıklık vaad eden ceketler her renk ile kombinlenebiliyor. Yaza uygun renklerde ve Abdullah Kiğılı erkeğine özel desenlerde çalışılan keten ceketler, tarzına önem veren erkeklerin farklarını yansıtıyor. Açık mavi, mavi, açık kahve, pembe gibi enerjik renklerin yer aldığı Abdullah Kiğılı keten ceket koleksiyonu, tarz sahibi erkekleri bekliyor.

 

 

 

 

Yorumlar

yorum

KİĞILI İLE İLGİLİ TÜM YAZILAR